Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Звіт по ЄСВ у підприємця у 2021 році

29.11.2020
0 коментарів

Єдиний соціальний внесок є обов’язковою виплатою для всіх, хто займається підприємницькою діяльністю. Його необхідно виплачувати кожен квартал відповідно до схеми його нарахування. Не варто нехтувати цим, оскільки в разі несплати підприємець отримує штраф або зовсім знімається зі спрощеної системи оподаткування.

Як здати звіт по ЄСВ в податкову у 2021 році?

Важливий і той факт, що по ЄСВ повинен також покладатися звіт. Багато хто забуває про це, через що виникає чимало труднощів. Тому, щоб у вас надалі не було з цим проблем, ми підготували окремий матеріал про те, як вести звіт по ЄСВ підприємцю у 2021 році.

Перш за все скажемо, що для даного документа передбачені спеціальний бланки. Це може бути як щомісячний звіт для роботодавця, так і річний звіт для підприємця. Всі зразки розміщені на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів. У нашому матеріалі ми більш детально зупинимося на звіті для підприємців. Вони зобов’язані надавати річний звіт за такими термінами:

  • Фізичні особи, які застосовують загальну і спрощену систему оподаткування, а також члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності зобов’язані подати звіт до 10 лютого наступного року.
  • Особи, які забезпечують себе роботою самостійно, повинні зробити це до 1 травня наступного року.отчет по есв за наемных работников

Відповідальність за неподання звіту з ЄСВ

За неподання, порушення термінів подання звіту з ЄСВ або використання неприйнятної форми звітності накладається штраф у розмірі від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів, що становить від 340 до 510 гривень.

Якщо ж всі перераховані вище дії відбувалися особою, яка протягом року піддавалася адміністративному стягненню, сума штрафу буде збільшена і може становити до 680 гривень.

Це далеко не найбільші суми, які доведеться виплачувати підприємцям в разі порушення закону. Так, наприклад, особа, яка умисно ухиляється від сплати ЄСВ і раніше мала судимість за попередньою змовою, зобов’язана буде виплатити штраф у розмірі до 425 тисяч гривень. Більш детально з нормативними актами, що регулюють санкції за порушення правил по ЄСВ, можна ознайомитися на офіційних сайтах Міністерства фінансів, Кабінету Міністрів України, а також центрального податкового відомства.

Консультація з приводу подачі звіту ЄСВ у 2021

Ми сподіваємося, що цей матеріал був корисний для вас і ви зможете використовувати отриману інформацію для подальшої роботи. А якщо у вас є питання щодо цієї теми, ви можете сміливо ставити їх фахівцям сервісу «Зроблено».

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *