Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Як дізнатися свою заборгованість по податках України

29.11.2020
0 коментарів

Заборгованість по податках завжди була великою проблемою для підприємців, тим більше коли людина не відразу дізнається про це. Дуже часто, люди можуть проводити необхідні платежі згідно з діючими тарифами, але через неправильно зазначені реквізити або недотримання термінів, борги продовжують діяти. Тому, щоб надалі у вас не було проблем, слід знати про те, як дізнатися заборгованість по податках. І якщо ви не володієте інформацією про це, продовжуйте читати цей матеріал.

Як дізнатися свою заборгованість по податках в Україні?

Найпростіший спосіб – звернутися в податкову службу особисто. Там, досить подати свій податковий номер, і вас відразу повідомлять про всі наявні борги. Це також можна зробити онлайн, на сайті державної податкової служби України. У графі пошуку, слід зробити помітку (юридична особа або фізична), після чого ввести ідентифікаційний номер і ПІБ. Після невеликого очікування, ви отримаєте всю інформацію про заборгованість для вказаної особи відповідно до її особистих даних.

Як правило, більшість осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, вибирають другий варіант. Він є більш зручним, оскільки допомагає відразу визначити, чи знаходиться людина на обліку в органах ДПС, а також допомагає перевірити стану розрахунків платника податків з бюджетом. Крім того, ви можете дізнатися заборгованість по податках не тільки для себе, але і для контрагента. Просто вкажіть його ідентифікаційний код, і зробіть запит. Інформація на сервісі оновлюється щомісяця, тому можна без проблем отримати актуальні дані.

проверить задолженность по налогам

Якщо не підійшов вам такий варіант, дізнатися заборгованість по податках можна наступним шляхом:

Якщо ж ви не проходили реєстрацію на сайті податкової служби, можна скористатися альтернативним способом і відвідати сайт державної фіскальної служби України. Там, слід зробити вхід з використанням ЕЦП і власного пароля. Далі, в меню електронного кабінету слід вибрати «порядок розрахунків з бюджетом». Там перед вами відкриється перелік всіх податків, які необхідно сплатити, а також розрахункові рахунки для оплати. Якщо навпаки платежів горить зелений колір, це означає, що заборгованості немає. Якщо колір червоний, значить у вас є заборгованість, яку потрібно погасити.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *