Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Заборгованість по податках в 2021 році

29.11.2020
0 коментарів

Заборгованість по податках завжди була великою проблемою для підприємців, тим більше коли людина не відразу дізнається про це. Дуже часто, люди можуть проводити необхідні платежі згідно з діючими тарифами, але через неправильно зазначені реквізити або недотримання термінів, борги продовжують діяти. Тому, щоб надалі у вас не було проблем, слід знати про те, як дізнатися заборгованість по податках. І якщо ви не володієте інформацією про це, продовжуйте читати цей матеріал.

Як дізнатися свою заборгованість по податках в Україні?

Найпростіший спосіб – звернутися в податкову службу особисто. Там, досить подати свій податковий номер, і вас відразу повідомлять про всі наявні борги. Це також можна зробити онлайн, на сайті державної податкової служби України. У графі пошуку, слід зробити помітку (юридична особа або фізична), після чого ввести ідентифікаційний номер і ПІБ. Після невеликого очікування, ви отримаєте всю інформацію про заборгованість для вказаної особи відповідно до її особистих даних.

Як правило, більшість осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, вибирають другий варіант. Він є більш зручним, оскільки допомагає відразу визначити, чи знаходиться людина на обліку в органах ДПС, а також допомагає перевірити стану розрахунків платника податків з бюджетом. Крім того, ви можете дізнатися заборгованість по податках не тільки для себе, але і для контрагента. Просто вкажіть його ідентифікаційний код, і зробіть запит. Інформація на сервісі оновлюється щомісяця, тому можна без проблем отримати актуальні дані.

проверить задолженность по налогам
Якщо ж ви не проходили реєстрацію на сайті податкової служби, можна скористатися альтернативним способом і відвідати сайт державної фіскальної служби України. Там, слід зробити вхід з використанням ЕЦП і власного пароля. Далі, в меню електронного кабінету слід вибрати «порядок розрахунків з бюджетом». Там перед вами відкриється перелік всіх податків, які необхідно сплатити, а також розрахункові рахунки для оплати. Якщо навпаки платежів горить зелений колір, це означає, що заборгованості немає. Якщо колір червоний, значить у вас є заборгованість, яку потрібно погасити.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *