Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Що таке єдиний податок в Україні?

24.11.2020
0 коментарів

Через регулярні зміни в системі оподаткування, приватним підприємцям стає складніше проводити свою діяльність. Перелік платежів, з яких стягуються податки і збори, постійно змінюється, і через це за всіма операціями потрібно стежити дуже ретельно. Особливу увагу приділяють єдиному податку в Україні. Він має чимало тонкощів і аспектів, які варто враховувати всім, хто займається підприємницькою діяльністю. Але через те, що частина інформації застаріла, стежити за цим часом буває дуже важко. І для того, щоб все було більш організовано, ми підготували спеціальний матеріал, з якого ви дізнаєтеся все про єдиний податок в Україні в 2021 році.

https://www.youtube.com/watch?v=lEt_WRqBHks&t=1s

Єдиний податок 2021 на Україні, особливості

По суті це – альтернативний спосіб оподаткування. Якщо керівник бачить, що компанії невигідно слідувати загальному порядку оподаткування, з’являється опція переходу на спрощену систему оподаткування. У 2021 році єдиний податок перераховується тільки на рахунок місцевих органів казначейства.В Україні на систему єдиного податку можуть перейти:1) Фізичні особи-підприємці без створення юридичної особи зі штатом не більше 10 осіб та з виручкою, що не перевищує 5 млрд гривень.2) Юридичні особи, які мають будь-яку форму власності. При цьому, штат не повинен перевищувати 50 осіб, а виручка – 5 млрд гривень.

единый налог 2021

Прибутком вважається сума, отримана суб’єктом на розрахунковий рахунок за виконані операції. Ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності встановлюються місцевою радою відповідно до місця реєстрації підприємця, а також родом діяльності. Починаючи з 2021 року, даний тип податку не є фіксованим і розраховується в залежності від групи. Таких груп всього три:

• Для першої – розрахунок як відсоток від прожиткового мінімуму
• Для другої – як відсоток від мінімальної зарплати
• Для третьої – відсоток від доходу за звітний період.

Представники перших двох груп сплачують єдиний податок до 20 числа поточного місяця відповідно до законодавства.

Консультація бухгалтера з приводу єдиного податку в Україні

Якщо у вас залишилися додаткові питання щодо єдиного податку в Україні, або ви хочете більш детально дізнатися про конкретні аспекти, звертайтеся за допомогою до наших експертів з сервісу «Зроблено». В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які без праці допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах цієї теми, щоб надалі у вас не було проблем з веденням підприємницької діяльності.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *