Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Єдиний податок 1 групи у 2021 році

29.11.2020
0 коментарів

Говорячи про єдиний податок, варто починати з найголовнішої деталі, а саме – розподілу всіх платників даного збору на групи.
Для кожної з цих груп передбачені певні обмеження, що стосуються ліміту прибутку, ставки податку та інших параметрів. Але через те, що спеціалізовані ресурси надають різну інформацію по цій темі, підприємці часто потрапляють в неприємні ситуації, що виникають лише через відсутність потрібної інформації. І для того, щоб ви в майбутньому уникали подібних курйозів, сервіс «Зроблено» підготував окремий матеріал, що стосується єдиного податку 1 групи у 2021 році.

Єдиний податок 1 групи у 2021 році, види діяльності

Спершу скажемо про обмеження, які поширюються на осіб, що належать до цієї групи. Річний дохід не може перевищувати 1 мільйон гривень, а ставка становить до 10% прожиткового мінімуму. До платників єдиного податку 1 групи належать тільки фізичні особи, які не використовують найману працю. Види діяльності, якими вони займаються, є роздрібна торгівля і / або надання трудових послуг населенню.

Яка ставка податку для 1 групи в Україні в 2021 році

Ставка податку для 1 групи не може перевищувати 10% від мінімальної зарплати.
Ставка 15% нараховується:

  • Від суми перевищення ліміту обсягу доходу.
  • Від доходу, отриманого від видів діяльності, не зазначених у свідоцтві єдиного податку.
  • Від доходу, який був отриманий не грошовим способом розрахунку.
  • Від доходу, отриманого від видів діяльності, при яких не дозволяється використання спрощеної системи оподаткування.

У тому випадку, якщо підприємець перевищив ліміт доходу протягом кварталу, з наступного кварталу переходять у 2 або 3 групу. В іншому випадку, вони повністю припиняють використовувати спрощену систему оподаткування. Також, якщо представник 1 групи єдиного податку змінює адресу або вид діяльності, він зобов’язаний подати відповідну заяву не пізніше 20 числа місяця, що йде за місяцем, в якому відбулися ці зміни.

Для того, щоб увійти в 1 групу єдиного податку, підприємець також повинен подати заяву. Якщо ж працівник не може працювати через хворобу, в якості підтвердження необхідно надати лист непрацездатності (якщо хвороба триває 30 і більше календарних днів).

Замовте консультацію з приводу єдиного податку 1 групи у 2021 році

Якщо в ході прочитання у вас виникли додаткові питання, ви можете задавати їх нашим експертам. Вони допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах і правилах, пов’язаних з 1 групою єдиного податку. Ви також можете замовити персональну консультацію з даного питання.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *