Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Як відкрити ПП в Україні?

15.12.2020
0 коментарів

Відкриття ПП в Україні завжди буде актуальним питанням для тих, хто планує пов’язати своє життя з підприємницькою діяльністю. Для них важливо знати про всі аспекти відкриття приватного підприємства, щоб уникнути труднощів, можливих штрафів або інших неприємних ситуацій. Тому, щоб новачкам у підприємницькій сфері було простіше справлятися з цим завданням, ми підготували окремий матеріал, в якому розповімо все про те, як відкрити ПП в Україні.

Відкриття ПП в Україні у 2021?

Якщо звернутися до законодавства, право займатися підприємницькою діяльністю має фізична особа з повною цивільною дієздатністю, яка досягла 18 років. При цьому, щоб людина могла здійснювати цю діяльність, необхідно провести державну реєстрацію. Також, варто знати та про категорії, які не можуть займатися підприємницькою діяльністю. До таких відносяться державні службовці, працівники органів прокуратури, СБУ, судді та інші працівники урядових органів, а також ті, хто не може здійснювати подібну діяльність за рішенням суду.

Щоб відкрити ПП в Україні, слід звернутися до держреєстратора або нотаріусу, через якого будуть подаватися необхідні документи (при бажанні ви можете робити це онлайн). Після цього, потрібно вибрати КВЕД, щоб вибрати підходящий для себе вид діяльності з переліку. Також, слід заздалегідь подбати про наявність електронного цифрового підпису. Якщо ви вибираєте варіант з реєстрацією через довірену особу, слід подати заяву про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем, а також заяву про використання спрощеної системи оподаткування (якщо ви плануєте її використовувати). Документи на відкриття ПП в Україні повинні подаватися українською мовою. У разі особистої подачі документів, вам слід пред’явити документ, що підтверджує особу.

открыть чп киев

Після того, як ви надали документи для реєстрації, їх розглядатимуть протягом доби. Якщо розгляд призупинено, заявник отримає повідомлення про це електронною поштою. Тоді, термін відновлення процесу буде починатися з моменту усунення всіх труднощів, які призвели до призупинення. Коли розгляд завершено, ваші дані вносяться до ЄДР, після чого ви зможете приступати до роботи.

Консультація з приводу того як відкрити ПП – Україна

А якщо ви хочете дізнатися про інші аспекти реєстрації ПП в Україні у 2021, зв’яжіться з нашими фахівцями з «Зроблено», і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *