Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Виписка видаткової накладної в Україні в 2021 році

22.11.2020
0 коментарів

Багато з тих, хто тільки починає роботу в підприємницької діяльності, напевно зіткнуться з таким поняттям як видаткова накладна. Це – дуже важливий документ, в заповненні якого є деякі нюанси, про які варто знати новачкам. Тому, щоб ви могли уникнути помилок і могли без проблем працювати з документами, рекомендуємо вам ознайомитися з цим матеріалом. Тут, ми розповімо про те, що таке накладна та як з нею працювати.

Видаткова накладна – це первинний документ постачальника, за допомогою якого підтверджують факт передачі товарно-матеріальних цінностей від однієї особи до іншої. Єдиної затвердженої форми такого документа немає, тому підприємства використовують різні зразки, зовнішній вигляд і наповненість яких може трохи відрізнятися.

Що таке видаткова накладна?

У цьому документі обов’язково повинно вказуватися найменування підприємства, система оподаткування для організації (Податок на прибуток і ПДВ або єдиний податок і ПДВ). Крім цього, важливо вказати коди платника ПДВ, адже вони будуть ідентифікувати постачальника в нашій податковій накладній.

З контактної інформації вказується телефон і юридична адреса організації. У графі «настройки урахування ПДВ» зазначається співробітник, відповідальний за виписку податкових документів.

Що стосується інформації про платника, то тут варто заповнити поле «Платник ПДВ», вказати його повне найменування та коди. З їх допомогою можна буде ідентифікувати платника в податковій накладній. Якщо ви ведете розрахунок в рамках договору, в цьому самому договорі потрібно позначити номер і дату його укладення. В електронній формі на закладці «настройки урахування ПДВ» вказуються інші реквізити договору.

Виписка податкової накладної покупцю

Накладна разом з усіма додатками виписується автоматично. Для цього призначається спеціальне завдання «Формування вихідних податкових документів до поточної дати за заданим розкладом». Як правило, для цього створюються макети, в які в майбутньому вписується необхідна інформація.

Формування податкової накладної в сервісі «Зроблено»

Якщо ви будете займатися складанням і заповненням подібного документа вперше, радимо звернутися за допомогою в бухгалтерський сервіс «Зроблено». Тут, вам буде надано необхідний зразок, який відповідає всім стандартам, і ви точно не допустите помилок. Також, якщо у вас виникнуть додаткові питання, сміливо задавайте їх нашим експертам.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *