Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Відкрити ФОП Київ

30.06.2020
0 коментарів

Громадянин України має право вести підприємницьку діяльність, яка відповідає державному закону. Для цього необхідно оформити ФОП у Києві за доступною ціною.

Що таке ФОП, види?

Відкрити ФЛП (ФОП) і оформити даний статус може кожен громадянин. Це дозволяє офіційно зареєструвати власний бізнес відповідно до організаційної форми. Фізична особа підприємець може набирати працівників, укладати договори і виводити дохід доступним способом. Існує три категорії ведення діяльності:

  • 1-я група (співпраця лише з фізособами, оборот до 1 млн гривень, немає можливості наймати працівників);
  • 2-я група (до 10-ти співробітників, оборот до 5 мільйонів гривень, співробітництво з фізичними та юридичними особами на єдиному податку);
  • 3-я групи (оборот до 7 мільйонів гривень, можливість наймати працівників у необмеженій кількості, співпрацювати зі всіма компаніями і фізичними особами).

Процедура реєстрації ФОП в Києві

Реєстрація ФОП в Києві займається кілька днів, в залежності від правильно оформлених документів. Схема включає:

  • Заповнена заява або форма №10, що потрібно подати державному реєстратору (особисто або відправити поштою).
  • Отримання виписки з Єдиного державного реєстру, що підтвердило про проходження реєстрацій.
  • Заявка на використання спрощеної системи оподаткування в податковій службі.
  • Запит на отримання виписки з реєстру платників єдиного податку (займає від 3 до 5 днів).
  • Реєстрація книги доходів в податковій службі.
  • Оформлення сервісу подачі електронної звітності (за бажанням клієнта).

Щоб правильно і з першого разу зареєструвати ФОП, найкраще звернутися до спеціалістів. Доволі часто фізичні особи при самостійному оформленні стикаються з проблемами, помилками в заяві і з відмовою в реєстрації.

Бухгалтерський сервіс “Зроблено” ретельно слідкує для процедури, підготовлює пакет необхідних документів і має можливість здійснювати перевірку в податковій службі. Наша команда складається із професіоналів, які допоможуть відкрити ФОП у Києві, ціна доступна та вигідна для кожного клієнта. Сервіс “Зроблено” забезпечує всі супутні послуги, пов’язані з офіційним оформленням FLP, що отримання додаткових документів, необхідні для ведення подальшої підприємницької діяльності. Також, гарантується якісне та приємне обслуговування.

автор
Владислав