Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Види діяльності підприємства. КВЕД 2021 Україна

16.11.2020
0 коментарів

Всі, хто планує відкриття підприємства і хоче почати власний бізнес, зобов’язаний знати все про КВЕД в 2021 році – класифікації видів економічної діяльності. Це важлива складова державної системи класифікацій, яку варто враховувати під час реєстрації фізичної особи (підприємця). Якщо ви також зацікавлені в тому, щоб провести подібну операцію, але бажаєте знати про всі нюанси даного процесу, радимо дочитати цей матеріал до кінця.

Види діяльності ФОП що потрібно знати вибираючи КВЕД для ФОП

Перш ніж відкривати приватне підприємство, важливо провести його детальний аналіз. У ньому будуть використовуватися наступні пункти:

  • Вид бізнесу, яким буде займатися підприємство (КВЕД для ФОП)
  • Від якої сфери надходитиме основний дохід
  • Наявність додаткових послуг
  • Види діяльності, які плануються в майбутньому
  • Ринок збуту (конкретне місце в місті або поширення послуг по всій країні та світу)

Всього в реєстрі вказано 17 секцій, кожна з яких відповідає певній сфері діяльності (охорона здоров’я, освіта, переробна промисловість і т.д.). Для того, щоб розуміти, як саме використовувати цей розділ КВЕД для ФОП у 2021 році, проаналізуємо секцію «освіту». Вона містить державне і приватне навчання, на всіх дисциплінах і на всіх рівнях. Сюди також відносяться освітні програми на радіо і телебаченні.

Основними категоріями КВЕД в цій секції будуть:

  • Загальна початкова освіта(80.1)
  • Середня освіта (80.2)
  • Вища освіта (80.3)
  • Інші види діяльності у сфері освіти (80.4)добавити квед онлайн

Як правильно вибрати вид діяльності ФОП в Україна 2021?

Кожна з категорій має підпункти, які варто враховувати при реєстрації ФОП в Україні. Найбільш громіздкою вважається переробна промисловість. Вона має 117 категорій, що стосуються металургійної промисловості, гастрономії, текстильної промисловості та інших видів діяльності. При додаванні КВЕД для ФОП ви можете вказати до шести видів діяльності. Досить вказати вірний код. Для окремих галузей (наприклад, будівництво), важливо мати певні номери КВЕД 2021. Навіть не маючи їх при реєстрації, ви завжди можете їх змінити.

Чому варто звернутися в «Зроблено» при виборі КВЕД 2021 Україна?

Але далеко не всім підприємцям вдається вірно провести реєстрацію, точно вказавши номери категорій. Через це доводиться витрачати багато часу на повторні операції, а це не завжди зручно. Саме тому ми пропонуємо скористатися послугами бухгалтерського сервісу «Зроблено». Тут у вас не буде затримок, і всі етапи заповнення реєстру пройдуть без проблем. Просто зв’яжіться з нами та повідомте необхідну інформацію про підприємство, після чого ми швидко впораємося з поставленим завданням. Вам не доведеться вивчати всі види діяльність ФОП, щоб знайти правильно обрати КВЕД, ми зробимо це за Вас.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *