Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Ведення бухгалтерії ТОВ

22.11.2021
0 коментарів

Бухгалтерський облік – основа стабільної роботи будь-якого підприємства. Його коректне ведення дозволяє керівнику вчасно здавати звітність, оцінювати доходи та витрати, контролювати прибуток та планувати його збільшення. Питання бух обліку та оподаткування часто відволікають підприємців від основного завдання – розвитку бізнесу. З цієї причини сьогодні все більше керівників обирають бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу.

Ведення бухгалтерії ТОВ на аутсорсі – гідна альтернатива офісним бухгалтерам. І тут підприємець делегує ведення бухгалтерії профільної організації. Як правило, у штаті таких фірм працюють не лише бухгалтери, а й юристи, що дозволяє всебічно контролювати питання, «тримати руку на пульсі», а також миттєво реагувати на інновації та ризики. При цьому бухгалтерський супровід підприємств за ціною відповідає зарплаті одного або кількох штатних співробітників. Такий підхід дозволяє не тільки економити час і гроші, але й позбавляє «головного болю» пов’язаного з коректністю ведення обліку.

Переваги ведення бухгалтерії ТОВ/ТОВ у сервісі Зроблено

1. Вартість роботи команди професіоналів, як правило, вдвічі нижча за зарплату одного штатного бухгалтера.
2. Ми не хворіємо, не звільняємося, не йдемо в декрет, депресію і у відпустку.
3. Підписуємо Договір, який чітко регулює права та відповідальність Сторін.
4. Забезпечуємо ведення обліку без помилок, своєчасно та професійно.
5. Пропонуємо бухгалтерське обслуговування компаній у різних форматах: від разової послуги обліку до комплексного супроводу.
6. Заздалегідь нагадаємо про важливі дати та події (оплата зарплат, податків, подання інформації). Підготуємо все для того, щоб від Вас знадобилося не більше 5 хвилин часу.
7. Роз’яснимо всі нововведення законодавства.
8. Уявімо інтереси перед контролюючими органами.
9. Допомагаємо мінімізувати податкові ризики та штрафи.
10. На постійній основі проводимо аудит системи бухобліку підприємства.
11. Гарантуємо 100% конфіденційність даних.

Причини, з яких нас обирають для ведення бухгалтерії ТОВ Київ

Розвиток економіки та зовнішньоекономічної діяльності, можна порівняти з появою нових сфер підприємництва, таких як IT, електронна комерція, інтернет-реклама, консалтинг тощо. Усі ці бізнеси вимагають правильного оформлення договірних та бухгалтерських операцій, знання законодавства, тонкощів оподаткування та специфіки ціноутворення.

Фахівці «Зроблено» готові забезпечити бухгалтерський супровід компаній різних галузей діяльності. Наші співробітники регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації, обмінюються досвідом, мають великий стаж практичної роботи, тому Ви можете не сумніватися в їх компетентності.

Завжди в курсі, постійно на зв’язку

Завдяки інноваційним IT рішенням ми створили систему віддаленого бухгалтерського супроводу. Використовуючи її, власник бізнесу може будь-якої миті поставити завдання бухгалтеру на аутсорсі або уточнити необхідні дані. При цьому система збереже інформацію про час запиту та швидкість відповіді, тим самим зафіксувавши якість надання послуги. Незалежно від того, де знаходиться Замовник (в офісі чи вдома), ми відкриті до діалогу щохвилини робочого часу.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *