Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Терміни сплати ЄСВ в Україні в 2021 році

29.11.2020
0 коментарів

Якщо ви підприємець, який використовує спрощену систему оподаткування, ви напевно повинні знати про важливість ЄСВ. Перш за все, варто говорити про те, що цю виплату варто проводити своєчасно. в іншому випадку, підприємець буде оштрафований або зовсім буде змушений відмовити від спрощеної системи. Тому, щоб уникнути такого розкладу, слід пам’ятати про терміни сплати ЄСВ в Україні у 2021 році.

До якого числа платити ЄСВ у 2021 році?

До 20 числа наступного місяця слід виплачувати нараховану за відповідний календарний місяць суму єдиного соціального внеску в разі депонованої або невиплаченої зарплати (можлива кредиторська заборгованість), а також наявності лікарняних минулого місяця. У такому ж порядку сплата ЄСВ проводиться при виплаті зарплати, допомоги, відпускних, премії, винагороди або інших типів виплат, на які нараховується цей внесок.

размер есв 2021

Що вважати днями сплати ЄСВ?

Тут є три різних поняття. Це може бути:

  • День, коли банк або казначейська служба списує суму платежу з рахунку установи незалежно від часу його нарахування на рахунок органу доходів і зборів – у разі перерахування сум ЄСВ з рахунку установи на рахунки органів доходів і збору.
  • День, коли банк приймає до виконання документ на переказ готівки разом із сумою коштів у формі готівки (тільки якщо ви сплачуєте ЄСВ готівкою).
  • День надходження коштів на рахунки ДПС, відкриті в казначействі (тільки якщо оплата здійснюється іноземною валютою).

Консультація з приводу термінів сплати ЄСВ в Україні у 2021 році

Якщо у вас залишилися питання щодо цього аспекту сплати ЄСВ в Україні у 2021 році, ви можете скористатися допомогою фахівців з сервісу «Зроблено». Вони дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть розв’язувати наявні проблеми.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *