Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Що таке юридична адреса?

11.12.2020
0 коментарів

Займаючись підприємницькою діяльністю, дуже важливо мати чітке уявлення про всі аспекти цієї роботи. Особливо це стосується термінів і визначень, з якими необхідно працювати підприємцям. Одне з найбільш поширених питань стосується юридичної адреси. Іноді люди сприймають це поняття помилково, що своєю чергою може привести до помилок в документації, а це явно не те, що потрібно керівникам. Тому, ми підготували окремий матеріал, щоб розповісти про те, що таке юридична адреса.

Що таке юридична адреса?

Відразу варто сказати, що даний термін неофіційний, і його ввели в ужиток самі підприємці. Під юридичною адресою мається на увазі адреса реєстрації підприємства. Ця електронна адреса вказується в установчих документах підприємства, вноситься до ЄДР, а також інші реєстри. Аналогічними для нього поняттями будуть «податкова адреса» або «місцезнаходження підприємства».

Найбільш оптимальними варіантами для вибору юридичної адреси підприємства будуть вважатися:

  • Офіс
  • Адреса прописки засновника
  • Адреса прописки директора

Якщо в якості адреси юридичної особи обрана квартира директора, це може викликати труднощі з акредитацією на митниці, реєстрації підприємства в ОВІР, або веденні кримінального провадження щодо компанії або її співробітників.

юридический адрес

Оренда офісу викликає багато клопоту при внесенні змін до реєстраційних документів, а також при знятті і постановці на облік в податкових органах. Тому, щоб полегшити собі завдання, підприємці досить часто використовують юридичну адресу для укладення договору оренди. Цей договір дає такі переваги:

  • Зниження витрат (вам не обов’язково перебувати в приміщенні, яке ви орендуєте)
  • Можливість вибрати конкретну адресу для реєстрації
  • Зручний альтернативний варіант у разі відсутності прописки або неможливості орендувати офіс.

Юридична адреса підприємства Україна, консультація

В цілому, юридична адреса грає важливу роль в діяльності підприємства, починаючи з моменту становлення. Тому, щоб використовувати його з вигодою для себе, радимо уважно ознайомитися з вказаною вище інформацією. А якщо ви хочете отримати детальну консультацію по цій темі, радимо звернутися до фахівців з сервісу «Зроблено».

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *