Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Що таке M.E.Doc, навіщо він потрібен?

29.11.2020
0 коментарів

Більшість підприємців, особливо ті, хто тільки починає свою роботу в цій сфері, намагаються якомога сильніше спростити собі роботу за рахунок різних програм і сервісів. В інтернеті можна знайти величезну кількість подібних речей, але більшість підприємців віддають перевагу M.E.Doc. Це – система електронного документообігу, яку можна використовувати, працюючи з різними видами паперів: звіти, акти та інше. Якщо вас зацікавила дана тематика, продовжуйте читати цей матеріал, адже далі ми розповімо про те, як M.E.Doc може прискорити вашу роботу.

Що таке Медок, особливості

Почнемо з того, що в програмі Медок є відразу кілька окремих модулів, призначених для різних операцій. це:

  • Звітність
  • Звітність в НБУ для небанківських установ
  • Електронний документ
  • Облік ПДВ
  • Акциз і ТТН
  • Зарплата

З їх допомогою, ви зможете швидше здійснювати ті чи інші дії, маючи під рукою шаблони або зразки паперів. Наприклад, якщо необхідно завести розрахунковий лист для одного або декількох співробітників, завдяки програмі Медок Ви будете мати під рукою шаблон такого документа. Це ж стосується розрахунку витрат, прибутку та інших нарахувань. Окремі операції (наприклад, підрахунок зарплати для співробітників) модуль виробляє автоматично. Достатньо лише ввести вихідні дані, і все буде готово.

что такое медок

Крім базових модулів, власники програми Медок отримають доступ до оновлень. Для вашої зручності, всім охочим надається безкоштовна демо-версія, в якій можна детально вивчити принцип роботи програми і випробувати всі наявні модулі. А якщо ви хочете якомога швидше приступити до роботи з повноцінною версією програми, для вас є відразу кілька тарифів для підключення. Це може бути як місячний, так і річний тариф для підключення кожного з модулів окремо. Також, для клієнтів на вибір надаються дві версії – локальна і мережна. Різниця у вартості буде залежати від конкретного модуля програми Медок, який ви будете підключати.

В якості окремої послуги можна замовити консультацію і налаштування програми Медок, а також виїзд фахівця, який проведе установку і настройку модулів. Якщо ж присутність майстра не є необхідністю, технічну підтримку можна здійснити через віддалене підключення.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *