Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Що таке акт виконаних робіт?

16.11.2020
0 коментарів

Що таке акт виконаних робіт?

Якщо ви тільки починаєте свою підприємницьку діяльність і ще не знаєте всіх аспектів роботи в цій сфері, вам корисно буде дізнатися про те, що всі звіти та форми подаються відповідно до визначених стандартів і правил. Так, наприклад, якщо потрібно подати інформацію про виконані роботи та надані послуги, це робиться за допомогою акту виконаних робіт. Цей документ є доказом того, що всі зобов’язання виконуються за договором підряду, а також що замовник не має претензій до обсягу, терміну та якості.

Головні особливості складання акту виконаних робіт в Україні у 2021 році

Одне з основних відмінностей цього документа від інших в тому, що складається не по довільній формі в залежності від роду діяльності, а за зразком. На багатьох ресурсах, присвячених підприємницької діяльності, є зразок подібного документа. У більшості випадків він доступний для завантаження безкоштовно. Проте, ми все ж скажемо про основні аспекти, які стосуються складання документа.

До переліку основних відомостей в бланку акту виконаних робіт в Україні відносяться:

  • Номер і дата складання акту виконаних робіт
  • Назви контрагентів
  • Назви наданих послуг або виконаних робіт
  • Вираз наданих послуг або виконаних робіт в грошовому вимірі або натуральному еквіваленті (дуже часто вказують обидва варіанти)
  • Інформація про осіб, які несуть відповідальність за здачу та прийом робіт або послуг: найменування посади, ПІБ, особистий підпис

У верхній частині документу обов’язково повинна бути зазначена дата складання акту виконаних робіт. Якщо мова йде про надання декількох послуг або передачі товарів, слід обов’язково вказати кількість у відповідній графі.

акт выполненных работ

Складання бланку акту виконаних робіт у сервісі «Зроблено»

Підприємці-початківці часто припускаються помилок при складанні подібних документів. Через це їм доводиться витрачати багато часу на те, щоб завершити роботу над документом, що не завжди зручно. Тому, щоб ви могли у майбутньому уникнути подібних проблем, пропонуємо вам скористатися послугами бухгалтерського сервісу «Зроблено». Тут, фахівці в сфері бухгалтерії допоможуть вам в складанні паперів та їх оформленні. Не має значення загальна кількість документів і їх спрямованість – ми зробимо все відповідно до вимог, щоб ви могли не хвилюватися на рахунок дрібниць. Все, що потрібно зробити – обрати зазначену послугу (акти виконаних робіт) та зв’язатися з нашими адміністраторами. Решта – справа техніки.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *