Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація торгової марки в Україні

03.12.2020
0 коментарів

Реєстрація торгової марки – досить важлива процедура для тих підприємців, які прагнуть запатентувати свій бренд і \ або отримати доменне ім’я для свого сайту. І, як ви швидше за все здогадалися, такий процес не можна провернути за кілька хвилин. Для успішної реєстрації торгової марки слід знати алгоритм дій, який повинен зробити підприємець. Про ці дії та не тільки ми розповімо далі в нашому матеріалі.

Як відбувається реєстрація торгової марки в Україні?

Спершу варто позначити саме визначення торгової марки. Це – зареєстроване словесне позначення (одне або кілька слів, власна назва, букви і цифри). Відразу скажемо, що далеко не всі слова можна застосовувати. Виняток становлять слова спільного вживання для позначення товарів і послуг певного виду, а також загальновживані символи і терміни.

Реєстрація торгової марки дає ряд можливостей для її власника, а саме:

  • Захист товарів і послуг від конкурентів.
  • Реєстрація торгової марки в Україні дає можливість в майбутньому зареєструвати торгову марку на міжнародному рівні.
  • Можливість отримання роялті
  • Торгова марка може бути надана в якості застави для отримання кредиту.

Порядок реєстрації торгової марки у 2021 році

Весь процес відбувається в організації під назвою Укрпатент. Для процедури реєстрації необхідно подати заяву, а також наступний перелік елементів:

  • Зображення
  • Перелік товарів, для яких проходить реєстрація
  • Назва компанії, її юридична адреса для юридичних осіб. Фізичні особи вказують ПІБ і місце проживання фізичної особи. Всі дані подаються українською мовою.
  • У випадку, якщо реєстрацію проводить патентне особа, а не заявник, всі документи слід доповнити довіреністю патентного повіреного.

Залежно від типу позначення, кількості та статусу заявників, а також обраних класів МКТП, вартість реєстрації може варіюватися. Заздалегідь перевірте всі відомості, внесені в заявку, оскільки зміна даних вимагає додаткової оплати. Заява розглядається в період від 18 до 20 місяців з моменту подачі. Ви можете прискорити процес, але це потребує значних витрат.регистрация торговой марки

Свідоцтво, яке отримує особа, діє протягом 10 років. У разі необхідності, його можна буде продовжити. Права на торгову марку знаходяться під охороною в державі, в якому проходила процедура реєстрації. Тому, якщо ви плануєте просувати свій бренд за кордоном, слід подбати про те, щоб поліпшити захист.

Ну а якщо ви хочете більш детально вивчити це питання, звертайтеся до фахівців з сервісу «Зроблено». Вони допоможуть вам розібратися з усіма тонкощами та простежать, щоб реєстрація торгової марки пройшла безпомилково.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *