Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація СПД

15.12.2020
0 коментарів

Якщо ви вперше чуєте про таке поняття як реєстрація СПД, вам напевно буде цікавий цей матеріал. Дана тема як і раніше залишається актуальною серед тих, хто планує займатися підприємницькою діяльністю, і по скільки нові питання з’являються все частіше, люди потребують нової інформації. І якщо ви також хочете знати все про реєстрацію СПД, радимо вам прочитати цей матеріал.

Що таке СПД в Україні та як його зареєструвати?

Перед тим, як проводити саму реєстрацію, слід визначитися з основним видом діяльності. Це можна зробити, вибравши відповідний вам пункт в КВЕД. Важливо відразу ввести правильний код, відповідний найменуванню вашого виду діяльності, адже в разі помилки доведеться проходити перереєстрацію.

Крім цього, слід уважно підійти до збору документів, необхідних для реєстрації (оригінал і копії паспорта та ідентифікаційного коду), а також подбати про наявність електронного цифрового підпису (якщо ви хочете реєструватися онлайн).

Для початку реєстрації необхідно сплатити відповідний збір. Це можна зробити в районній адміністрації за місцем прописки фізичної особи. Там же заповнюється картка СПД, що містить коди для підприємницької діяльності. Коли всі документи зібрані, орган реєстрації розглядатиме вашу заявку на реєстрацію (займає не більше трьох робочих днів). Якщо все проходить успішно, ви отримуєте свідоцтво про держреєстрацію.

реєстр спд

Ще одним обов’язковим пунктом при реєстрації СПД стане постановка на облік в органах податкової служби. Для цього необхідно подати свідоцтво про реєстрацію, паспорт та ідентифікаційний код (процедуру можна провести і онлайн, зробивши скан-копії відповідних документів). Крім того, СПД повинен зареєструватися в органі пенсійного фонду за місцем проживання. Тут, вам потрібно буде пред’явити копію свідоцтва про держреєстрацію, а також довідку з ідентифікаційним номером державного реєстру фізичних осіб. Вам видадуть відомість про реєстрацію платника страхових внесків з персональним номером.

Консультація реєстрації СПД в Україні

Для отримання доходу СПД може відкрити рахунок або отримувати кошти через касу. У банку вас проконсультують і допоможуть правильно пройти процедуру відкриття рахунку. Ну а якщо у вас залишилися питання щодо того, як зареєструвати СПД, можете звертатися за допомогою до фахівців з сервісу «Зроблено».

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *