Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація ПП онлайн

17.12.2020
0 коментарів

Через те, що більшість підприємців перевели свою роботу в онлайн-режим, всі операції, пов’язані з відкриттям, закриттям або зміною ПП також виробляються онлайн. Проте, далеко не всі керівники змогли успішно освоїти цей принцип, через що з відкриттям ПП онлайн можуть виникати проблеми. Тому, щоб користувачі могли безперешкодно проводити реєстрацію, ми підготували окремий текст, в якому розповімо про те, як відкрити ПП онлайн.

Найпростішим і доступним варіантом стане відкриття за допомогою сервісу «Дія». Там, в окремому порталі, можна провести реєстрацію приватного підприємця.

Як відкрити ПП онлайн?

Першим кроком стане вибір виду діяльності з КВЕД. Майте на увазі, що тут дуже важливо вибрати потрібну категорію, щоб в майбутньому не витрачати час на переоформлення та повторну реєстрацію.

Далі, в окремому вікні ви заповнюєте блок з особистими даними і прикладаєте електронні копії документів (паспорт та ідентифікаційний код). Після цього, слід почекати, поки для вас не підготують виписку з Єдиного Державного Реєстру. Це стане підтвердженням реєстрації.открыть чп онлайн

Наступним кроком стане звернення до податкової і подача заяви на використання спрощеної системи оподаткування. Коли вашу заявку розглянуть, необхідно буде подати черговий запит на отримання довідки з реєстру платників єдиного податку. Час очікування – від 3 до 5 днів. Якщо ви плануєте реєструвати ПП онлайн після 1 січня 2021 року вам не потрібно книгу обліку доходів. Якщо ж реєстрація буде проводитися до цього терміну, книгу потрібно буде оформити.

Консультація з приводу реєстрації ПП онлайн Україна

Коли всі зазначені вище процеси будуть виконані, вам залишиться лише відкрити рахунок в банку і додати реквізити до профілю в додатку «Дія». Як бачите, процес реєстрації ПП онлайн не займає багато часу, і вже через кілька днів ви зможете приступити до роботи. Ну а якщо у вас залишилися додаткові питання щодо цієї теми, ви можете звернутися за допомогою в сервіс «Зроблено».

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *