Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація ФОП в податковій

15.12.2020
0 коментарів

Під час реєстрації ФОП, підприємець обов’язково зіткнеться з низкою обов’язкових операцій, виконавши які він зможе без проблем займатися своїм видом діяльність. Серед них також і реєстрація ФОП в податковій. Про те, як провести цю операцію правильно, ми розповімо далі в матеріалі.

Як зареєструвати ФОП в податковій?

Після того, як ви вибрали відповідний для себе вид діяльності у КВЕД, а також визначилися з системою і групою оподаткування, слід сам процес реєстрації. У цьому матеріалі ми розглянемо варіант офлайн-реєстрації.

Для цього, слід заповнити реєстрації і прикласти форму щодо обрання спрощеної системи оподаткування (якщо ви вибрали саме її). Подавати документи можна через кілька установ: нотаріальну контору, акредитовані об’єкти держ. реєстрації, а також центр надання адміністративних послуг. У більшості випадків, оплата за реєстрацію не стягується.

Коли ви отримали виписку про держреєстрацію з єдиного державного реєстру, слід подати запит до податкової за місцем прописки. Там, ви отримаєте виписку з реєстру платників єдиного податку. Її можна забрати особисто або замовити поштою. Також, при реєстрації ФОП в податковій, ви отримуєте книгу обліку витрат. Однак, вже з 1 січня 2021 року ця вже не знадобиться.

регистрация фоп в налоговой

Останнім кроком стане відкриття рахунку в банку. Там, співробітники банку допоможуть вам з оформленням документів (якщо ви не плануєте робити це онлайн).

Допомога і консультація по реєстрації ФОП в податковій

Це була вся ключова інформація з цього питання. Якщо ж у вас залишилися питання по цій темі, ви можете звернутися за допомогою до співробітників сервісу «Зроблено».

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *