Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація ФОП не за місцем прописки

15.12.2020
0 коментарів

Під час підприємницької діяльності у вас буде виникати безліч питань щодо окремих аспектів роботи. Особливо гостро стоїть тема реєстрації, адже невиконання цього пункту може спричинити за собою штрафи, санкції та інші неприємності. Сьогодні, ми розглянемо питання реєстрації ФОП не за місцем прописки. Про те, чи можливо це, які наслідки може мати невірно виконана реєстрація і про що слід знати підприємцю, ми розповімо далі в матеріалі.

Як проходить реєстрація ФОП не за місцем прописки?

Для початку, скажімо про базові моменти. Коли ви проходите реєстрацію, вас ставлять на облік за місцем реєстрації підприємця. Це означає, що ви будете сплачувати податки і подавати звітність до відповідного органу. Іноді, коли те чи інше питання вимагає особистої присутності фізичної особи, реєстрація не за місцем прописки може стати проблемою (якщо ви перебуваєте в іншому місті). Проте, такий варіант можливий, і ви можете його використовувати.

регистрация фоп не по месту прописки

Для проведення реєстрації вам необхідний документ, що підтверджує місце проживання (договір оренди квартири або довідка переселенця). Альтернативний варіант – оформлення нотаріального доручення із зазначенням фактичного місця проживання. Якщо у вас є в наявності один з цих документів, його слід надати реєстратору для завершення процесу.

Проте, не дивлячись на те що реєстрація не за місцем прописки не завдаватиме серйозних труднощів вам як підприємцю, ми все ж радимо проходити реєстрацію за місцем прописки. Таким чином, у вас не виникне труднощів з подачею звітів або рішенням проблем, що вимагають особистої присутності.

Консультація з приводу реєстрації ФОП не за місцем прописки

Ну а якщо вам потрібна допомога в питання реєстрації, ви можете звернутися до фахівців з сервісу «Зроблено». Тут, ви зможете замовити послугу реєстрації не за місцем прописки, включаючи збір необхідних документів та їх своєчасне подання.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *