Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація ФОП 3 група

01.09.2020
0 коментарів

Українське законодавство надає всім громадянам можливість вести підприємницьку діяльність. Для цього необхідно оформити відповідний статус приватної компанії або фізособи.

Що таке ФОП 3 група?

Абревіатура ФОП 3 група означає фізична особа-підприємець або ФОП (фізична особливо-підприємець). До переваг 3-тої групи єдиного податку входять:

  • робота з фізичними та юридичними особами, в тому числі іноземними компаніями;
  • оборот до 7 млн ​​гривень на рік;
  • можливість наймати співробітників в необмеженій кількості.

Єдиний податок 3 група 2019 становить 3-5% від прибутку, раз в три місяці важливо подавати декларацію. Клієнтами також можуть бути інші ФОП і комунальні підприємства.

Порядок реєстрації ФОП 3 група в Україні

Для початку важливо визначити організаційну форму ведення бізнесу, чим буде займатися компанія. Реєстрація ФОП 3 група проводиться відповідно до місця проживання фізичної особи. Основним документом для старту вважається заява або форма №10. Процес реєстрації складається з:

  • В першу чергу, необхідно подати основні документи, включаючи заповнену заяву, державному реєстратору (можна особисто передати або відправити поштою).
  • Отримати виписку з Єдиного державного реєстру, що підтвердить проходження реєстрації.
  • Подати заяву на використання спрощеної системи оподаткування до податкової служби.
  • Подати запит на отримання виписки з реєстру платників єдиний податок 3 група. Подібна процедура може займати від 3 до 5 днів.
  • Зареєструвати книгу обліку доходу в податкову службу.
  • Оформити сервіс подачі електронної звітності.

Процедуру реєстрації ФОП 3 група краще довірити досвідченим фахівцям. Виникають ситуації коли державний реєстратор може відмовити в здійсненні підприємницької діяльності. Найчастіше причиною може бути неправильно заповнена заява, яка не відповідає вимогам законодавства.

ФОП або СПД?

У бухгалтерській діяльності можна часто почути поняття СПД, ФОП або ПП. Великої різниці між цими поняттями немає, проте існують деякі нюанси. Якщо ФОП 3 група – це фізична особа, то ПП 3 група – це юридичні особи або приватне підприємство. СПД 3 група має узагальнений сенс і розшифровується як суб’єкт підприємницької діяльності. Це може бути і приватний підприємець, і компанія незалежно від організаційної форми ведення діяльності.

Бухгалтерський сервіс «Зроблено» надає юридичні послуги, включаючи реєстрацію ФОП 3 група. Щоб не витрачати багато часу на виправлення, перезаповнення заяви, наша команда професіоналів допоможе легко пройти перевірку в податковій службі, отримати виписки та успішно завершити процедуру реєстрації. Починати вести підприємницьку діяльність краще з співпраці з надійними і перевіреними компаніями. Сервіс «Зроблено» гарантує якісне партнерство на вигідних умовах.

автор
Владислав