Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Реєстрація підприємств у Києві

01.09.2020
0 коментарів

Якщо ви вирішили відкрити власну справу, «Зроблено» візьме на себе адміністративні труднощі початкового етапу. Наша спеціалізація — оперативна реєстрація підприємства. Компанія підготує необхідну документацію та виконає процедуру з відкриття бізнесу. Наші співробітники проконсультують з питань відкриття та налагодження роботи компанії, порекомендують вигідну організаційно-правову форму та систему оподаткування.

Реєстрація компанії — перший крок до успіху

Для швидкого подолання тривалих адміністративних процедур та бюрократичної рутини, довірте реєстрацію компанії спеціалістам. Досвідчені юристи створять комфортні та безпечні умови для початку роботи підприємства, а також не допустять виникнення ускладнень. Витрачайте час, що звільнився, на розвиток власної справи та інші важливі заняття.

Реєстрація підприємства в Києві не потребує наявності спеціальних знань. Наші співробітники проведуть процедуру самостійно. Майбутньому бізнесмену потрібно надати необхідну документацію та відповісти на деякі запитання.

Як відбувається реєстрація підприємства в Україні

Процедура відкриття регулюється Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”. Щоб зареєструвати фірму, засновник повинен підготувати потрібну документацію та з’явитися до держреєстратора. Засновник вправі довірити відвідування реєстратора іншій особі, на підставі довіреності.

Відповідно до ст. 6 Закону, реєстратором виступають:

  • Виконком місцевої ради або районної державної адміністрації;
  • нотаріус;
  • акредитований суб’єкт держреєстрації.

Фірму реєструють впродовж 24 годин (ст. 26 Закону). Засновникові повертають установчий документ, на якому зроблена відмітка про внесення підприємства до єдиного держреєстру (ЄДР), а також витяг з держреєстру.

Однак реєстрація підприємства не завершується внесенням відомостей до ЄДР. Фірму також ставлять на облік у податкових органах, ПФУ та органах Статистики.

Пакет документів для реєстрації підприємства

Державному реєстраторові надають таку документацію:

  1. Реєстраційна картка Ф1. Бланк та приклад заповнення можна знайти в приймальні реєстратора.
  2. Рішення засновників про створення компанії.
  3. Установча документація у 2-х примірниках (устав або договір між засновниками).
  4. Документація, що підтверджує структурний склад юридичних осіб — майбутніх засновників нової компанії (за наявності) та відомості про власників фірм.
  5. Квитанція про сплату реєстраційного збору (у випадках, встановлених ст. 36 Закону).

Деякі види діяльності компанії, що відкривається, вимагають надання додаткової документації. Наприклад, для створення фермерського господарства подають копію акту на земельну ділянку або право на землекористування. Майте на увазі, що можуть знадобитися додаткові документи, які прямо не вказані в Законі. Документацію готують ретельно.

“Відсутність необхідних відомостей або найменша невідповідність уставної документації встановленим законодавством вимогам, тягне за собою зупинку розгляду наданого пакету документів. Засновникові надають 15 днів на усунення недоліків. Якщо за цей час недоліки не були усунуті, в реєстрації відмовляють”.

Обираючи організаційну форму майбутньої компанії, необхідно проаналізувати відповідні положення Цивільного кодексу, Закону “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” та інші нормативні акти про установчу документацію.

Реєстрація підприємства в Києві — непросте завдання, оскільки в процесі підготовки перед засновником підприємства встають проблемні моменти та питання, адресувати які бажано юристам. Тому при виникненні труднощів на стадії відкриття бізнесу, звертайтеся до компанії «Зроблено». Досвідчені юристи порекомендують та проведуть реєстраційну процедуру в найкоротші терміни та вигідно для клієнтів. Пишіть у чат, телефонуйте або заповнюйте заявку на сайті для отримання юридичної допомоги.

автор
Владислав