Замовити дзвінок
Спасибо за обращение
Ожидайте звонка

Передзвонимо якомога швидше
і обговоримо деталі

Блог про будні підприємця

Юридичні послуги

На сьогоднішній день юридичний супровід сприяє вигідній угоді і якісному підходу в будь-якому бізнес-питанні. Щоб правильно орієнтуватися і розуміти, який результат необхідно досягти, важливо заручитися підтримкою з боку організації з юридичних послуг.

01.09.2020 0 коментарів
Облік операцій РРО

РРО – це спеціальний пристрій і відповідне технічне забезпечення, яке допомагає реалізувати фіскальні функції. Він використовується для здійснення реєстрації різних фінансових операцій при продажу різних товарів, реалізації валюти, а також для того, щоб вести облік товарів і послуг, які продає компанія.

01.09.2020 0 коментарів
Реєстрація підприємств у Києві

Якщо ви вирішили відкрити власну справу, «Зроблено» візьме на себе адміністративні труднощі початкового етапу. Наша спеціалізація — оперативна реєстрація підприємства. Компанія підготує необхідну документацію та виконає процедуру з відкриття бізнесу. Наші співробітники проконсультують з питань відкриття та налагодження роботи компанії, порекомендують вигідну організаційно-правову форму та систему оподаткування.

01.09.2020 0 коментарів
Реєстрація некомерційної організації

Громадська діяльність на сьогоднішній день є популярною і поширеною сферою, яка активно продовжує розвиватися. Для того, щоб реалізувати всі благодійні проекти і плани, необхідно пройти реєстрацію некомерційної діяльності.

01.09.2020 0 коментарів
Реєстрація адвокатського об’єднання

Закон України передбачає самостійну діяльність фізичних осіб в адвокатській сфері. З цього випливає, що кожен адвокат, який отримав ліцензію, має право займатися своєю діяльністю в індивідуальному порядку і відкрити адвокатське бюро.

01.09.2020 0 коментарів
Розробка статутних документів

Реєстрація будь-якого підприємства, некомерційної благодійної організації або адвокатського бюро тягне за собою підготовку необхідних установчих документів, в яких зібрана вся інформація про нову компанію. Статутні документи відіграють важливу роль в здійсненні діяльності.

01.09.2020 0 коментарів
Подання податкової звітності

Подання податкової звітності до податкової інспекції, статистичні органи, фонди соцстрахування й інші різні державні інстанції, а також і її попереднє складання – невід’ємна частина життя будь-якого підприємця. Але не кожна фірма може найняти бухгалтера на постійній основі.

01.09.2020 0 коментарів
Показати більше