Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Дата останньої редакції: 23/06/2018

1. Загальні положення

Ваші персональні дані є важливими для нас. Тому в нашій роботі ми суворо дотримуємося вимог національного законодавства, а також впроваджуємо стандарти роботи з персональними даними, які відбиті в законодавстві Європейського Союзу.

Наш стандарт — зробити Ваше перебування на сайті максимально комфортним, а також надати всю необхідну інформацію про специфіку роботи цього сайту та надання наших послуг.

Ми з повагою ставимося до Вашої особистої інформації. Ми обробляємо ті персональні дані, які Ви самі нам надали з урахуванням цієї Політики конфіденційності (надалі — «Політика»). Її мета полягає у поясненні, які саме персональні дані ми отримуємо та обробляємо, коли ви (і) відвідуєте наш сайт https://zrobleno.com або (і) робите запит на отримання наших послуг, заповнюючи будь-яку з форм, що розміщені на сайті. Користуючись нашим сайтом одним з перелічених засобів, Ви приймаєте та погоджуєтеся з підходами до обробки персональних даних, які ми застосовуємо у своїй роботі.

Ми відкриті до діалогу та готові надати Вам вичерпну інформацію про Ваші персональні дані, які ми зберігаємо, про способи їх обробки, а також видалити їх за Вашою першою вимогою.

Час від часу ми вносимо зміни до цієї Політики. Актуальна версія даної Політики розміщується на сайті для загального ознайомлення. У випадку істотних змін, що можуть вплинути на реалізацію Ваших прав, ми повідомляємо Вас про такі зміни, спрямовуючи листа на Ваш email.

2. Які персональні дані користувачів ми збираємо через сайт

У своїй роботі ми керуємось принципом мінімізації даних — не запитуємо зайвої інформації у процесі надання послуг, обмежуючись винятково мінімально необхідними даними.

Щоб отримати консультацію від наших спеціалістів, Ви добровільно надаєте через будь-яку з форм на нашому сайті своє ім’я та номер телефону. Ми також запитуємо Ваш email для максимального задоволення Ваших інформаційних потреб, відправлення комерційних пропозицій, корисних матеріалів та рахунків на сплату наших послуг. Окрім цього, ми можемо здійснювати запис Вашої телефонної розмови з нашим спеціалістом.

3. Правові підстави для обробки Ваших персональних даних

Обробка Ваших персональних даних здійснюється в процесі надання інформаційних та юридичних послуг, що є нашим законним інтересом.

Ми проводимо будь-які операції з Вашими персональними даними тільки після отримання від Вас згоди на їх обробку, про що свідчить безпосереднє посвідчення з Вашого боку та/або добровільне здійснення будь-якої стверджувальної дії, яка вказує на Вашу згоду (наприклад, самостійне заповнення однієї з форм сайту, висловлювання згоди на запис телефонного дзвінку або продовження розмови після інформування про такий запис тощо).

4. Цілі обробки Ваших персональних даних

Ваше ім’я та телефон використовуються нами з метою надання інформаційних та юридичних послуг. За необхідності Ви також можете надати нам свій email. З метою поліпшення якості наших послуг ми також проводимо запис Вашої телефонної розмови з нашим спеціалістом.

Для покращення роботи нашого сайту та вдосконалення його контенту разом зі своїми партнерами ми також збираємо інформацію про те, які дії Ви здійснювали на сайті.

5. Які операції ми здійснюємо з Вашими персональними даними

У процесі, а також після надання Вам інформаційних та юридичних послуг, ми можемо здійснювати операції з Вашими персональними даними, які необхідні для надання таких послуг, а також наступної обробки персональних даних.

Зокрема, після отримання від Вас таких даних ми проводимо їх реєстрацію, організацію, структурування, зберігання та адаптацію. Також ми можемо змінити Ваші персональні дані, якщо це необхідно в процесі нашої діяльності з надання інформаційних та юридичних послуг.

Ми виконуємо будь-яку з вищевказаних операцій по замовчуванню, оскільки це може знадобитися для просування та надання наших послуг у майбутньому. Будь-які операції стосовно обробки будуть зупинені на Вашу першу вимогу.

Зверніть увагу, що Ваші персональні дані можуть бути розкриті винятково за запитом уповноважених органів у порядку, передбаченому законодавством. Ми не передаємо Ваші персональні дані будь-яким третім особам без Вашої попередньої згоди. Окрім нас, Ваші персональні дані можуть обробляти тільки наші партнери, про яких ми Вас інформуємо у цій Політиці.

6. Партнери, з якими ми співпрацюємо

З метою поліпшення якості наших послуг, забезпечення роботи цього сайту, а також реалізації маркетингових стратегій ми співпрацюємо з іншими сервісами. Такі партнери можуть збирати деякі Ваші персональні дані, а також використовувати Cookies відповідно до своїх політик конфіденційності. На жаль, ми не маємо впливу на вибір нашими партнерами стратегій роботи, але для Вашої зручності надаємо перелік таких партнерів, а також посилання на їх політики конфіденційності. Будь ласка, оберіть потрібну Вам мову, де це необхідно.

Партнери Мета співробітництва Посилання на політику конфіденційності
Adwords просування послуг компанії в інтернеті https://policies.google.com/privacy?hl=ru
Google Analytics здійснення веб-аналітики https://policies.google.com/privacy?hl=ru
Google Tag Manager здійснення аналітики https://policies.google.com/privacy?hl=ru
Facebook Pixel Code оцінка результативності та оптимізація рекламних компаній у мережі Facebook https://www.facebook.com/privacy/explanation
Hotjar аналітика сайту та визначення найбільш відвідуваних його розділів https://www.hotjar.com/legal/policies/privacy
Jivosite месенджер для роботи з потенційними клієнтами компанії https://www.jivosite.ru/files/personal_data_processing_policy.pdf
Ringostat аналітика дзвінка та коллтрекінг https://ringostat.com/uk/privacy-policy
Roistat бізнес-аналітика діяльності компанії в цілому http://roistat.com/ru/privacy
RocketCRM впровадження CRM-системи https://docs.google.com/document/d/1MoKSm13tiEfP8xkho5hPrAhid24gN0lc2GGtbIdxftk/
AmoCRM управління взаємовідносинами з клієнтами http://www.amocrm.com.ua/confidence/
Cackle збільшення швидкості роботи сайту, збирання відгуків http://cackle.me/privacy

Від наших партнерів ми отримуємо безособову інформацію, на підставі якої розробляємо та впроваджуємо заходи щодо покращення якості надання послуг, а також роботи нашого сайту.

7. Ваші права

Використовуючи функціонал цього сайту та надаючи нам свої персональні дані, Ви маєте право:

  • отримувати актуальну інформацію про Ваші персональні дані, способи їх обробки та зберігання;
  • відкликати свою згоду на обробку Ваших персональних даних;
  • вимагати виправлення неточностей у наданих персональних даних;
  • обмежувати операції щодо обробки персональних даних;
  • запитувати видалення Ваших персональних даних.

Також акцентуємо увагу на тому, що Ви можете на власний розсуд змінити налаштування свого браузера таким чином, щоб він блокував усі файли та/або сповіщав про їх відправлення.

Звертаємо Вашу увагу, що деякі сервіси та функції після цього можуть працювати некоректно.

Перелік Ваших прав не обмежується тими, що вказані вище. Ви користуєтеся всіма правами, які передбачені застосовуваним законодавством.

8. Як ми захищаємо Ваші персональні дані

Надійний захист Ваших персональних даних є пріоритетним завданням для нас. Для цього ми впровадили комплекс технічних та адміністративно-управлінських заходів. У нашій роботі ми використовуємо новітні засоби захисту інформації, засновані на міжнародних стандартах контролю в цій галузі.

Співробітники компанії, відповідальні за захист інформації, проходять кваліфікаційну підготовку із забезпечення належного контролю стану зберігання та використання наявних персональних даних.

Ми не виключаємо ризику здійснення хакерської атаки, але зі свого боку робимо все можливе, щоб попередити або зупинити її, а також попередити витік Ваших персональних даних. У випадку виникнення ризику завдання Вам матеріальної та /або моральної шкоди, пов’язаної з витоком Ваших персональних даних, ми зобов’язуємося негайно повідомити Вас про виникнення такого ризику.

Застосовуючи всіх заходів щодо захисту Ваших персональних даних, ми очікуємо, що Ви зі свого боку також вживатимете заходів безпеки, оскільки надійний захист Ваших даних є можливим тільки завдяки спільним зусиллям.

9. Як з нами зв’язатися

Будемо раді надати Вам усю інформацію, що Вас цікавить, стосовно Ваших персональних даних, а також способів роботи з ними. У випадку виникнення питань напишіть нам на електронну пошту: