Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Податкові зобов’язання та податковий кредит

01.09.2020
0 коментарів

В умовах досить високого податкового тиску і враховуючи при цьому чинний податковий кодекс України, дуже важливо приділяти увагу податкового планування і прогнозування. Це однаково актуально як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Що таке податкові зобов’язання, і чому важливо їх прогнозувати

Податкові зобов’язання – це необхідність внесення платником податків в бюджетні або державні цільові фонди сум, в терміни, зазначені податковим законодавством України. Ці зобов’язання для фізичних і юридичних осіб виникають, змінюються і припиняються при наявності обставин, зазначених у податковому законодавстві.

Виходячи з цього, грамотне складання прогнозу податкових зобов’язань є одним з основних факторів успішного зростання бізнесу. Воно допоможе вам орієнтуватися в реальній ситуації, так як, наприклад, без урахування всього декількох законів або актів, ваша, здавалося б, прибуткова операція після вирахування всіх податків та інших необхідних платежів цілком може перетворитися на збиткову. Щоб уникнути подібного, вам потрібно використовувати в своїй роботі податкове прогнозування і планування, правильно скласти яке допоможуть досвідчені бухгалтери «Зроблено».

Як розрахувати податкові зобов’язання

Так само, як чітко поділяються в будь-якій організації витрати і доходи, потрібно розділяти податкові зобов’язання та податковий кредит, встановлений в результаті отримання доходів і проведення закупівель, а також податкові зобов’язання та кредити, відображені в зв’язку з отриманням і видачею авансів. І при складанні податкового прогнозу слід враховувати і ці деталі.

Слід зазначити, що прогноз і планування податкових зобов’язань – це ще і легальний шлях їх зменшення. Він ґрунтується на можливостях, які надає наше податкове законодавство, а також на коригуванні діяльності вашої організації та способах ведення обліку.

І бухгалтери «Зроблено» допоможуть вам грамотно скласти прогноз і розрахувати податкові зобов’язання з ПДВ, враховуючи всі названі нюанси і таким чином зменшуючи податковий тиск.

У Податковий кодекс в Україні періодично вносяться правки, але методи та способи планування залишаються незмінними. Вони бувають 2 видів:

  • Зовнішнє планування. Воно передбачає вибір території, на якій є відповідні вам пільги, використання тієї правової форми для вашого бізнесу, де є найбільш низькі податки, а також перехід на той вид діяльності, які виявиться найбільш вигідним для виплати податків.
  • Внутрішнє планування. Воно має на увазі зменшення виплат завдяки переоцінці засобів, наявних у вашій компанії, вибір відповідного податкового режиму для проведення певних угод і використання пільг, що надаються урядом.

Бухгалтера «Зроблено» допоможуть Вам перевірити податкові зобов’язання по ПДВ

Щоб при складанні бухгалтерської звітності, не ставити запитання, як перевірити податкові зобов’язання по ПДВ і не виявитися в ситуації, коли компанія з яких-небудь причин не доплатила податок на прибуток в звітному періоді, що спричинить за собою необхідність в наступний раз платити більше, вам потрібно звернутися в наш сервіс.

Досвідчені фахівці допоможуть вам розібратися з відкладеними податковими зобов’язаннями, та й у всіх тонкощах оподаткування в Україні, підібрати найбільш оптимальний варіант для вас, не порушуючи при цьому законодавства.

автор
Владислав