Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Податки для ФОП у 2021

21.12.2020
0 коментарів

Одним з найбільш важливих питань для приватних підприємців є питання оподаткування. Тарифи регулярно змінюються, і людям часом буває важко встежити за тим, як змінюються цифри. А якщо ви будете проводити оплату за старими тарифами, в майбутньому це може привести до штрафів або санкціям для фізичних осіб. Тому, щоб в майбутньому у вас не було з цим проблем, ми підготували окремий матеріал про податки для ФОП у 2021 році.

Які податки для ФОП у 2021 році в Україні

В першу чергу скажемо про платників єдиного податку в трьох групах. Тут фіксована ставка податку визначається міськими радами. Для представників 1 групи ця цифра становить 10% розміру прожиткового мінімуму, для 2 групи – до 20%. Що стосується 3 групи, то тут може бути дві варіації тарифу: 5% від доходу або 3% від доходу + ПДВ.

Як правило, кажучи про податки, ми також згадуємо і єдиний соціальний внесок. Його виплачують щомісяця незалежно від того, на якій системі оподаткування ви перебуваєте.

налоги фоп 2021

Податки для ФОП, на загальній системі оподаткування

Тепер, варто сказати податки для ФОП, які перебувають на загальній системі оподаткування. Для них, податком обкладається чистий дохід в розмірі 22%. По суті, це різниця між загальним оподатковуваним доходом і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю. Починаючи з вересня 2021 року, сума податку становить не менше 1100 гривень.

Консультація з питань оподаткування ФОП в 2021 році

При веденні підприємницької діяльності дуже важливо стежити за оборотом коштів, щоб не мати проблем зі сплатою податків. Тому, якщо вам необхідна підтримка в цьому аспекті, ви можете скористатися послугами фахівців з сервісу «Зроблено». Розпочинаючи співпрацю з нашими фахівцями, ви можете бути впевнені в тому, що процес виплати податків для ФОП буде дотримуватися.

 

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *