Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Подання податкової звітності

01.09.2020
0 коментарів

Подання податкової звітності до податкової інспекції, статистичні органи, фонди соцстрахування й інші різні державні інстанції, а також і її попереднє складання – невід’ємна частина життя будь-якого підприємця. Але не кожна фірма може найняти бухгалтера на постійній основі.

До того ж дане рішення не завжди рентабельно. Невеликим фірмам або індивідуальним підприємцям дешевше звернутися до фахівців, які зможуть подати якісну звітність в паперовому або електронному вигляді.

Ми пропонуємо своїм клієнтам різні бухгалтерські послуги, в тому числі й подача податкової звітності. Наші фахівці можуть складати звіти для підприємств різної форми власності. Клієнти завжди можуть вибрати максимально зручний для них формат послуги.

Що входить в подачу податкової звітності?

Наша компанія може допомогти в подачі звітів підприємствам будь-якої форми власності, як фізичним, так і юридичним особам, а також неприбутковим і громадським організаціям. Послуга передбачає:

Складання звіту, яке містить заповнення всіх форм і підготовку всіх даних в електронному та паперовому вигляді. Для цього використовується документація, яка надається замовником.
Безпосередньою подачею документації до податкових органів, статистичні органи, а також передачу клієнтам звітів про здачу. До даного виду послуг також відноситься і подача звіту в електронному вигляді. Наші бухгалтера мають величезний досвід роботи в складанні й подачі звітів будь-якої складності, тому ви можете бути впевненими, що все зроблено правильно і без помилок.

Процес складання та здачі податкової звітності в Україні

Якщо підприємець вирішив довірити роботу з фінансовою звітністю професіоналам, то йому слід знати порядок роботи. Він містить:

Надання всієї необхідної документації та даних для складання податкової звітності як в паперовому, так і в електронному вигляді. Також клієнт повинен підписати всі підготовлені документи. Після цього клієнт отримує все податкові звіти з відмітками про успішне виконання.
Наші фахівці також заповнять всі документи на підставі даних, наданих клієнтом, формують всю звітність в електронному вигляді та здають в різні статистичні органи. У цей пакет послуг також входить подача звіту в електронному вигляді.

Як подати податкові звіти в електронному вигляді в Україні?

Подання податкової звітності в електронному вигляді – дуже зручний варіант, через те, що не доведеться йти в податкову інспекцію, стояти в чергах і витрачати свій дорогоцінний час.

Для того, щоб подати звіт в електронній формі, необхідно створити ЕЦП. Після відправлення звітності клієнту надається електронна квитанція про оплату. У деяких випадках компанія зобов’язана подавати звіти тільки через інтернет.

Для того, щоб подати податковий звіт в електронному вигляді, необхідно:

  • отримати електронний цифровий підпис в спеціалізованому центрі сертифікації;
  • встановити на комп’ютер всі необхідні для створення
  • електронних документів програми;
  • скласти договір зі статистичними органами.

У нашій компанії ви можете оформити подачу податкової звітності в Україні для підприємства будь-якої форми власності.

автор
Владислав