Подання податкової звітності

Подання податкової звітності до податкової інспекції, статистичні органи, фонди соцстрахування й інші різні державні інстанції, а також і її попереднє складання - невід'ємна частина життя будь-якого підприємця. Але не кожна фірма може найняти бухгалтера на постійній основі. До того ж, дане рішення не завжди рентабельно. Невеликим фірмам або індивідуальним підприємцям дешевше звернутися до фахівців, які зможуть подати якісну звітність в паперовому або електронному вигляді. Ми пропонуємо своїм клієнтам різні бухгалтерські послуги, в тому числі й подача податкової звітності. Наші фахівці можуть складати звіти для підприємств різної форми власності. Клієнти завжди можуть вибрати максимально зручний для них формат послуги.

Що входить в подачу податкової звітності?

Наша компанія може допомогти в подачі звітів підприємствам будь-якої форми власності, як фізичним, так і юридичним особам, а також неприбутковим і громадським організаціям. Послуга передбачає: Складання звіту, яке містить заповнення всіх форм і підготовку всіх даних в електронному та паперовому вигляді. Для цього використовується документація, яка надається замовником. Безпосередньою подачею документації до податкових органів, статистичні органи, а також передачу клієнтам звітів про здачу. До даного виду послуг також відноситься і подача звіту в електронному вигляді. Наші бухгалтера мають величезний досвід роботи в складанні й подачі звітів будь-якої складності, тому ви можете бути впевненими, що все зроблено правильно і без помилок.

Процес складання та здачі податкової звітності в Україні

Якщо підприємець вирішив довірити роботу з фінансовою звітністю професіоналам, то йому слід знати порядок роботи. Він містить: Надання всієї необхідної документації та даних для складання податкової звітності як в паперовому, так і в електронному вигляді. Також клієнт повинен підписати всі підготовлені документи. Після цього клієнт отримує все податкові звіти з відмітками про успішне виконання. Наші фахівці також заповнять всі документи на підставі даних, наданих клієнтом, формують всю звітність в електронному вигляді та здають в різні статистичні органи. У цей пакет послуг також входить подача звіту в електронному вигляді.

Як подати податкові звіти в електронному вигляді в Україні?

Подання податкової звітності в електронному вигляді - дуже зручний варіант, через те, що не доведеться йти в податкову інспекцію, стояти в чергах і витрачати свій дорогоцінний час. Для того, щоб подати звіт в електронній формі, необхідно створити ЕЦП. Після відправлення звітності клієнту надається електронна квитанція про оплату. У деяких випадках компанія зобов'язана подавати звіти тільки через інтернет. Для того, щоб подати податковий звіт в електронному вигляді, необхідно:
  • отримати електронний цифровий підпис в спеціалізованому центрі сертифікації;
  • встановити на комп'ютер всі необхідні для створення
  • електронних документів програми;
  • скласти договір зі статистичними органами.
У нашій компанії ви можете оформити подачу податкової звітності в Україні для підприємства будь-якої форми власності.
Прес-центр