Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Нові рахунки ЄСВ в Україні у 2021 році

29.11.2020
0 коментарів

Як ви напевно знаєте, єдиний соціальний внесок – досить важливий тип виплат, і ігнорувати його сплату дуже не рекомендується. В іншому випадку, ви будете оштрафовані, як максимум будете змушені відмовитися від роботи з спрощене систему оподаткування. Тому всі, хто працює з цією системою, зобов’язані виплачувати ЄСВ своєчасно. Робити це необхідно за спеціальними реквізитами ЄСВ 2021. Про те, де їх дістати і як не допустить помилок при оплаті ми розповімо далі.

Нові реквізити для сплати ЄСВ

Традиційно, нові рахунки ЄСВ в Україні публікуються на офіційному сайті державної казначейської служби окремо для кожної області. Потрапивши на сайт, слід вибрати графу «реквізити рахунків». Там зазначено, що ці реквізити призначаються для нарахування податків, зборів, платежів та інших доходів державного та міського бюджету. У 2021 році зміна рахунку ЄСВ сталася 1 січня, а нові реквізити набрати чинності з 3 числа цього ж місяця. Як приклад розглянемо документ, в якому містяться реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету у Львівській області.

счета есв 2021

У перших двох колонках вказано код області та назва населеного пункту. Перш за все вказується сам Львів і його райони, після чого – інші населені пункти в області. далі йде найменування одержувача, код і найменування банку одержувача. Після цього в таблиці вказані номер рахунку, код класифікації доходів бюджету, а також найменування коду класифікації доходів бюджету і факт наявності відомчих ознак. Відповідно до цих даних, платники податків можуть провести виплату ЄСВ у 2021 році.

Консультація з приводу ЄСВ, нові реквізити 2021

Якщо ви хочете знати більше про це, можете проконсультуватися з фахівцями сервісу «Зроблено». Вони дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть розібратися з труднощами.

 

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *