Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Ліцензія на медичну практику в Україна 2021

11.12.2020
0 коментарів


Одним з найбільш частих сьогодні є питання отримання ліцензії на медичну практику. Для багатьох цей папір є необхідною, тому вони хотіли б залучити її якомога швидше, виконавши при цьому всі вимоги. І щоб надалі у працівників сфери медицини не було труднощів з цим, ми підготували спеціальний матеріал, з якого ви дізнаєтеся, як отримати ліцензію на медичну практику в Україні у 2021 році.

Що ж таке ліцензія на медичну практику?

Для початку скажемо про те, як саме проводиться медична практика. Вона може здійснюватися за лікарськими спеціальностями та спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою, якщо вони заздалегідь затверджені в переліку МОЗ. Практика може проводитися по-різному в залежності від виду медичної допомоги (екстрена, первинна або спеціалізована, високоспеціалізована), а також в залежності від місця проведення (це було визначено в документах, які подає особа для отримання ліцензії.

Порядок отримання ліцензії на медичну практику у 2021

Для отримання даного документа, необхідно звернутися в МОЗ, подавши такі документи:

  • Заява про видачу ліцензії
  • Відомості про стан матеріально-технічної бази підприємства, а також інформацію про наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня.

Прийом документів проводиться за описом. Заявник отримує копію цього опису з відміткою про дату прийняття документів та підписом особи, яка прийняла документи. Час розгляду заявки – 10 робочих днів. Після цього заявник отримує відповідь: видача ліцензії або відмову з поясненням причини відмови.

лицензия на медицинскую практику

Консультація з приводу отримання ліцензії на медичну практику

Щоб отримати ліцензію на медичну практику, необхідно також сплатити платіж, співрозмірний одному прожитковому мінімуму. За невиплату або вчинення діяльності (проходження практики, ведення підприємницької діяльності) без належним чином оформленої ліцензії карається штрафом на суму до 34 тисяч гривень.

 

Тому, якщо ви хочете якомога швидше оформити ліцензію на медичну практику, радимо вам звернутися в сервіс «Зроблено». Тут цим займатимуться фахівці, і ви отримаєте необхідний документ в найкоротші терміни.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *