Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Як додати КВЕД для ФОП у 2021 році в Україні

24.11.2020
0 коментарів

Раніше у нас вже виходив окремими матеріал про те, що таке КВЕД, які основні аспекти цієї класифікації варто знати підприємцям і чому вона настільки важлива для сучасного бізнесу. Тепер, варто поговорити про те, як додати необхідні вам пункти КВЕД для ФОП у 2021 році. Про це та багато іншого ми розповімо в матеріалі, тому дочитайте його до кінця.

З чого почати додавання виду економічної діяльності для ФОП?

Перш за все, варто зіставити інформацію про ваше підприємство з пунктами в КВЕД і зрозуміти, які види діяльності вам підходять. Ми настійно рекомендуємо переглядати нову версію класифікації, оскільки він може бути заборонений для ФОП на єдиному рівні.

Далі, слід додати КВЕД ФОП до реєстру. Вам потрібно буде заповнити та подати заяву про реєстрацію з відміткою «зміна видів економічної діяльності». Підсумком цієї операції стане зміна виду діяльності ФОП в єдиному державному реєстрі. Надалі ви зможете подавати документи на зміну видів діяльності в реєстрі платників єдиного податку.
добавить КВЭД для ФОП

В кінці, необхідно буде подати запит на отримання виписки з реєстру єдиного податку. Після цього, в податковій інспекції вам нададуть виписку з реєстру єдиного податку. Там будуть вказані всі види діяльності, на які поширюється єдиний податок, з огляду на той вид, який з’явився після додавання КВЕД ФОП онлайн.

Як швидко додати КВЕД для ФОП в Україні в 2021?

Для проведення всіх описаних вище операцій необхідно буде використовувати ключ електронного цифрового підпису. Його можна отримати в перебігу п’яти хвилин, скориставшись додатком «Приват24». Але якщо ви не хочете витрачати на це час і бажаєте якнайшвидше додати КВЕД для ФОП в Україні, ви можете скористатися послугами сервісу «Зроблено». Наші експерти виконають всі стадії процесу і простежать за тим, щоб КВЕД для ФОП був доданий успішно і не вимагав повторної операції. Також, якщо у вас є додаткові питання щодо цієї процедури, можете зв’язатися з нами та отримати відповіді.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *