Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Кадровий облік в 2021

02.12.2020
0 коментарів

Деякі підприємці та керівники вважають, що ведення кадрового обліку – це просте завдання, що не вимагає особливих навичок або знань. Однак, це не зовсім так. Така робота вимагає знання тонкощів Кодексу законів про працю України, нормативних актів і частин трудового законодавства, пов’язаних з цим видом діяльності. А якщо ви тільки починаєте свою роботу в якості підприємця і хочете знати більше про кадровий обліку в Україні, продовжуйте читати наш матеріал. Тут ми лаконічно викладемо всі, що необхідно знати про це.

Кадровий облік у 2021

Під час кадрового обліку найчастіше виділяють два класи об’єктів: співробітники та фізичні особи. Розглянемо їх окремо.
Фізичні особи – співробітники підприємства, які виконують роботи згідно з трудовими договорами та договорами цивільно-правового характеру. Крім того, до фізичних осіб можуть відносити та дітей співробітників (це необхідно для розрахунку пільг з ПДФО), а також інші особи, яким виплачується дохід.

Співробітники – ті люди, з якими укладається тільки один трудовий договір. При веденні кадрового обліку в електронному форматі в програмі створюється додаткове фізична особа, яка «прив’язане» до співробітника і відповідає йому. Особисті дані при цьому вносяться до картки співробітника і зберігаються в довіднику фізичних осіб.
Відповідно до такого розподілу, в підприємстві відбувається ведення кадрового обліку. Воно включає в себе такі операції:

  • Заповнення трудових книжок
  • Оформлення особистих карток
  • Складання розкладу з урахуванням класифікації професій
  • Оформлення довідок з місця роботи
  • Складання графіка відпусток
  • Окремою категорією йде робота з особистими справами співробітників:
  • Описи особової справи
  • Особистий лист обліку кадрів

кадровый учет

Консультація з приводу кадрового обліку ФОП

Відповідно до чинного законодавства України, ведення кадрового обліку є обов’язковим для будь-якого підприємства незалежно від кількості співробітників або розміру прибутку. Як правило, цей обов’язок покладається на конкретну людину. І якщо вас терміново необхідний такий співробітник, але у вас немає часу на підбір кандидатів, ви можете звернутися за допомогою в сервіс «Зроблено». Ми з радістю надамо вам фахівців з багаторічним досвідом роботи та готовими вести кадровий облік у вашій компанії.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *