Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

ФОП 2 група

17.12.2020
0 коментарів

Підприємці, які стосуються 2 групі єдиного податку і відкривають ФОЛ, повинні бути інформовані про всі тонкощі подачі заяв, виплати податків, ведення обліків та інших постійних завданнях, які стоять перед ними. Але через те, що інформація з різних джерел може відрізнятися, люди можуть припускатися помилок, використовуючи неправдиві дані. Тому, щоб в майбутньому не допускати подібних неточностей, ми підготували окремий матеріал, в якому розповімо все, що слід знати про ФОП 2 групи єдиного податку.

Що таке ФОП 2 група?

Перше, що хотілося б відзначити – ліміт доходу для представників 2 групи. Зараз він становить 5 мільйонів гривень. Ставка своєю чергою повинна складати 20% від мінімальної зарплати (у 2021 році це буде 1200 гривень).

До видів діяльності, які можуть здійснювати представники 2 групи єдиного податку, відносимо надання послуг платникам податків і населенню, виробництво та продаж товарів, а також ресторанну діяльність.

Звітність для ФОП 2 групи

ФОП 2 групи подають звіт про свою діяльність 1 раз за весь календарний рік. Сюди входить річна декларація, річний звіт з єдиного соціального внеску. Зразки всіх документів знаходяться у відкритому доступі, тому ви зможете без проблем заповнити їх і подати у відповідній формі.открыть чп онлайн

Що стосується виплати єдиного податку для ФОП 2 групи, то її необхідно виробляти до 20 числа кожного місяця. При цьому, фізична особа зобов’язана коректно заповнити платіжні доручення і правильно вказати реквізити.

У вас є питання з приводу ФОП 2 групи

В цілому, це були всі важливі відомості, що стосуються діяльності ФОП 2 групи єдиного податку. Якщо ж ви хочете більш детально вивчити це питання або вам потрібно юридичний супровід, можете звернутися в сервіс «Зроблено». Тут, вам нададуть всі необхідні послуги і допоможуть розібратися з труднощами.

автор

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *