Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Які потрібні документи для відкриття ФОП

01.09.2020
0 коментарів

Кожному майбутньому підприємцю слід знати, які потрібно подавати документи для відкриття ФОП. Варто відзначити, що ФОП іноді називають СПД (суб’єкт підприємницької діяльності), що є одним і тим же.

Перелік документів для відкриття ФОП

При оформленні підприємництва у державному реєстраторі потрібно надати наступні документи:

  • Реєстраційна карта, заповнена за зразком.
  • Копія ідентифікаційного коду.
  • Паспорт (на момент реєстрації громадянину повинно бути не менше 18 років, можливе оформлення 16-річних підприємців, але тільки з дозволу батьків або опікунів).

Відповідно до закону, державний реєстратор не має права вимагати у громадянина пред’явлення будь-яких інших документів, це є порушенням. В якості державного реєстратора виступають районні виконкоми, точніше певні їх відділи, куди і слід подавати документи для реєстрації ФОП.

Коли документи для ФОП можуть не прийняти?

Бувають випадки, коли держреєстратор не приймає подаються документи. Таке можливо при таких умовах:

  • Бракує якогось документа, перелік яких зазначений вище.
  • Подача пакету документів здійснюється не за основним місцем прописки.
  • При заповненні документів використовувався не державна мова, були допущені помилки і помарки, або нерозбірливий почерк.

Якщо не виходить самостійно заповнити всі папери правильно, рекомендується звернутися за допомогою до грамотного юриста. Такий спеціаліст не тільки допоможе правильно скласти паперу, але і проконсультує з приводу можливих нововведень щодо питання відкриття ФОП.

Переваги підготовки документів для відкриття ФОП юристом

Незважаючи на те що документи для реєстрації ФОП в Україні можна зібрати самостійно, багато майбутніх підприємців роблять все ж помилки. Досвідчений юрист – буде кращим виходом з положення. Звернувшись до нього, можна позбавити себе від багатьох проблем, а саме:

  • Ви не будете витрачати час даремно.
  • Чи не доведеться нескінченно вносити поправки.
  • Ви не піддастеся штрафних санкцій, оскільки не зробите помилки при виборі КВЕД.

Інформація про порядок реєстрації ФОП знаходиться у вільному доступі. Однак сьогодні можна замовити таку послугу безпосередньо у фахівців, які працюють в цій галузі вже не один рік і знають всі підводні камені, що зустрічаються на шляху приватного підприємця.

автор
Владислав