Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерський супровід

01.09.2020
0 коментарів

Ведення бухгалтерії є однією з основною сферою діяльності будь-якої компанії. Важливо, правильно розподіляти доходи, стежити і вчасно оплачувати податки, нараховувати зарплати. Всі подібні завдання повинен вести кваліфікований фахівець-бухгалтер.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR20

Бухгалтерський супровід від компанії «Зроблено»

Співробітники нашої команди – це професійні фахівці у своїй діяльності, які мають багаторічний досвід роботи по організації бухгалтерського супроводу. Є можливість отримати детальну консультацію та ознайомитись з послугами:

 • Бухгалтерський супровід ТОВ на загальній чи спрощеній системі оподаткування та ФОП, які ведуть діяльність на загальній системі (включаючи ведення податкового і бухгалтерського супроводу та подачу звітності).
 • ФОП на спрощеній системі оподаткування.
 • Кадровий супровід необхідною кількістю співробітників (від 1 до 40 і більше)

Основне завдання полягає в якісному веденні бухгалтерського супроводу та забезпечення поточної документації, яку необхідно подавати щомісяця до податкової інстанцію. Фахівці компанії «Зроблено» ретельно працюють над кожним проектом, дотримуються всі терміни по звітності та організовують злагоджену роботу бухгалтерії будь-якого підприємства.

Вартість послуг бухгалтерського супроводу

На сайті компанії розташований детальний прайс з найменуванням послуг на супровід бухгалтерії і зазначенням ціни. Є можливість вибрати відповідний пакет, який буде включати необхідну підтримку з боку відповідного фахівця.

Переваги співпраці:

 • Якісне виконання обов’язків
 • Дотримання термінів оплат або нарахувань
 • Бухгалтерський супровід на високому рівні, враховуючи індивідуальні потреби клієнта
 • Підвищення репутації підприємства по бізнесу
 • Налагоджена система бухгалтерії, приведення в порядок всієї поточної документації
 • Подальший супровід фахівцем при необхідності
 • Вигідні і доступні ціни
 • Дотримання умов конфіденційності

Послуги бухгалтерського супроводу гарантують повне забезпечення бухгалтерського обліку і правильне його ведення. Керівник може вільно зосередиться на розвитку і просуванні власного бізнесу. Кваліфікований фахівець подбає про своєчасний рахунок і виплати по податках.

Немає необхідності вникати в дрібні нюанси бухгалтерії і витрачати дорогоцінний час. Сучасне суспільство і керівництво багатьох підприємств прагнуть делегувати деякі обов’язки іншим співробітникам, щоб звільнити час для більш важливих питань. У подібних випадках передати бухгалтерський супровід варто професіоналам з багаторічним досвідом роботи.

Компанія «Зроблено» надає повноцінний пакет послуг, який буде включати все бухгалтерський супровід. Клієнт отримує звіт про виконану роботу, за допомогою якого зможе оцінити роботу і стан підприємства. Наша команда активно розвивається і прагне підвищувати якість роботи бухгалтерського супроводу, розширювати кількість послуг, що надаються.

автор
Владислав