Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерський консалтинг в Києві

12.06.2020
0 коментарів

Бухгалтерський консалтинг в Києві – це комплексний сервіс, який включає в себе консультування найширшого спектру професійних питань і дозволяє уникати помилок у галузі бухгалтерії, перевіряти, наскільки правильно регулярно складаються з роботи, а також отримувати відповіді на різні питання в галузі бухгалтерського навчання.

Послуги бухгалтерського консалтингу в Києві істотно дешевше, ніж наймати постійних співробітників у штат. Окремо, якщо мова йде про маленьку компанію.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR32

У таких випадках потрібен бухгалтерський консалтинг в Києві

Звернутися до консультанта в області бухгалтерських послуг слід в певних випадках.

Наприклад, компанія невелика і тримати окремого співробітника невигідно. А аутсорсинговим бухгалтерам в Киеве не потрібно виплачувати зарплату, виділяти окреме місце для роботи, комп’ютер і багато іншого.

Також можна звернутися до консультанта, якщо штатний бухгалтер все-таки є, але керівництво з якоїсь причини прийняло рішення перевірити його компетентність. Бухгалтерський консалтинг в Києві допоможе вирішити цю проблему. До того ж, в світі бухгалтерського обліку та оподаткування досить часто відбуваються ті чи інші зміни, за якими може бути досить складно встежити.бухгалтерский консалтинг в Киеве

Буває, що компанія стикається в роботі з незвичайною формою діяльності. Це може бути що завгодно: від відкриття нового напряму бізнесу до лізингу обладнання. І навіть дуже грамотний бухгалтер перед тим, як приступити до нестандартної задачі, може почати сумніватися в правильності своїх дій. І консультація в цьому випадку дуже допоможе.

Якщо компанія очікує податкову або будь-яку іншу перевірку, то керівництво компанії може найняти бухгалтера для того, щоб переконатися у відсутності проблем в документації.

У деяких компаній буває сезонне збільшення продажів. В цей час штатному бухгалтеру може знадобитися допомога.

Коли компанія приймає в штат нового бухгалтера, може виявитися, що попередній фахівець допустив якісь помилки. Послуги бухгалтерського консалтингу в Києві можуть знадобитися для того, щоб привести бухгалтерський облік у порядок.

Напрямки бухгалтерського консалтингу в Києві

Бухгалтерський облік і консалтинг в Києві включає в себе різні напрямки. До найбільш затребуваних відносяться.

Розробка облікової політики компанії включає в себе сукупність методів, які дозволяють розробити методологію бухгалтерського обліку в кожній конкретній організації. Спеціаліст може скласти наказ про облікову політику підприємства, який складається з двох частин: положень для бухгалтерського обліку та положень для податкового обліку.

Важливий також процес організації бухгалтерського та податкового обліку. У нових компаніях даних процес необхідно налагоджувати з самого початку. У деяких компаніях необхідно відновити систему, наприклад, при виявленні істотних похибок.

Також консультант може допомогти розрахувати оплату праці персоналу. У різних організаціях можуть бути різні види зарплат і їх нарахування.

Контроль дій бухгалтера. Будь-які фахівці не застраховані від помилок, тому діяльність бухгалтера періодично потребує перевірки.

Звірка з даними податкової служби. Така процедура дає можливість зрозуміти, чи немає у компанії боргів по податках або переплат. Консультант гарантовано може перевірити акт звірки правильно.

автор
Владислав