Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерський аудит в Києві

12.06.2020
0 коментарів

Для того, щоб створити успішну і процвітаючу компанію, кожну деталь в цій справі потрібно продумувати до дрібниць. Безперечно, однією з найважливіших складових відкриття і розвитку бізнесу вважається фінансовий стан організації. У регулярному контролі цій галузі потребують не лише неймовірно великі холдинги, але і невеликі магазини.

Складання бухгалтерських даних потрібно проявляти велику кількість уваги, щоб не зіткнутися з величезними матеріальними втратами. Не варто забувати і про такий відповідальний процес, як оплата податків, який повинен чітко дотримуватися. При такому великому обсязі роботи можна легко зробити помилку або щось не врахували. У зв’язку з цим, в кожному підприємстві повинен регулярно проводиться незалежний бухгалтерський аудит в Києві, який допоможе виявити всі недоліки фінансової звітності та усунути їх.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR18

Що таке аудит бухгалтерії в Києві?

Найкращим способом визначити повне значення бухгалтерського аудиту буде звернутися до вітчизняного законодавства. Відповідно до Закону України “Про аудит фінансової звітності …”, аудит бухгалтерії в Києві – це послуга з перевірки даних бухгалтерського обліку юридичної особи. Метою аудиторської перевірки є вираження незалежної думки про відповідність представлених матеріалів вимогам національних і міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Всі необхідні процедури проводить аудитор, який повинен бути висококваліфікованим фахівцем цієї сфери діяльності. Бухгалтерська компанія “Зроблено” займається наданням послуг бухгалтерського аудиту в Києві і здійснює це за допомогою професійних аудиторів, що мають відповідний практичний досвід. Кваліфікація наших колег підтверджена внесенням їх в офіційний Реєстр аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, що гарантує для наших клієнтів найкращий сервіс обслуговування.

Основні завдання бухгалтерського аудиту в Києві

Незалежна експертиза фінансової звітності підприємства може бути замовлена ​​в самих різних ситуаціях. Одні компанії роблять це тільки в крайньому випадку, інші користуються цією послугою бухгалтера в Києві регулярно.

До найпоширеніших причин проведення бухгалтерського аудиту можна віднести:

  • Підтвердження свого економічного стану, що стабільно розвивається з метою укладення контракту з потенційними партнерами;
  • Повторна перевірка податкових рахунків з метою уникнення можливих неприємних зустрічей з податковою інспекцією.
  • Контроль над фінансовою діяльністю організації у зв’язку з підозрою на те, що головний бухгалтер є некомпетентним і виконує свою роботу на шкоду компанії.
  • Ключове заняття фірми – це укладення кредитних і страхових договорів, розвиток фондових і товарних бірж, співпраця з інвестиційними фондами і вчинення інших фінансових операцій.

Бухгалтерська фірма “Зроблено” займається проведенням глибокого аналізу фінансової звітності в найкоротші терміни та з наданням кращого сервісу на ринку бухгалтерського аудиту в Києві.

автор
Владислав