Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерські послуги

01.09.2020
0 коментарів

Спосіб ведення бухгалтерського та податкового обліку через надання віддалених бухгалтерських послуг компаніями стає все більш популярним і затребуваним для бізнесу. І для цього є певні об’єктивні причини.

Так, за допомогою ведення бухгалтерії компанії «Зроблено», бізнес отримує професійне якісне обслуговування, своєчасне виконання функцій, при цьому витрати на такий вид послуг бухгалтера виявляються помітно нижчими, порівняно з процесом найму штатного фахівця, обслуговування його робочого місця, передоплатою спеціалізованих видань та інших супроводжуючих витрат.
При названому вигляді бухгалтерського обслуговування Ваш бізнес оплачує тільки виконання конкретних операцій.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR17

Які бухгалтерські послуги пропонує наша компанія

Сервіс «Зроблено» пропонує професійні бухгалтерські послуги в Україні. Незалежно від розміру Вашого бізнесу, ми гарантуємо високу якість обслуговування, своєчасність виконання бухгалтерських функцій, а також повну конфіденційність обліку. Звернувшись до нас, Ви отримаєте максимально професійні послуги бухгалтера в Україні.
Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, адаптуємо наші пропозиції відповідно до потреб Вашого бізнесу. Команда фахівців сервісу «Зроблено» здатна забезпечити комплексний підхід у бухгалтерському обслуговуванні, надавати консультації з різних юридичних питань, а також працювати з окремими напрямками.

До них відносяться:

 • податковий консалтинг;
 • кадровий облік;
  діловодство;
 • систематизація і сортування документації;
 • ведення звітів, складання різних документів.

 

Особливості послуг бухгалтера, що надаються сервісом «Зроблено»

Якщо Ваша компанія з якихось причин втратила бухгалтера, Ви можете не переживати, терміново розшукуючи йому заміну, а отримати повний супровід від наших фахівців.

До Ваших послуг:

 • бухгалтер на первинну документацію;
 • бухгалтер на ФОП;
 • фахівець з нарахування заробітної плати;
 • головний бухгалтер;
 • фахівець із супроводу податкових перевірок.

Наприклад, якщо у вас є штат бухгалтерів, але при цьому немає співробітника, який би здійснював контрольні функції, ми забезпечимо повний аналіз, оцінку, контроль і допоможемо в розробці стандартів і оптимізації процесів в бухгалтерську службу.
Фахівці нашої компанії зроблять експрес-аналіз поточного стану обліку Вашої компанії, допоможуть правильно організувати постановку управлінського обліку, нададуть вам кваліфіковану допомогу у виборі необхідного програмного продукту і роз’яснять відмінності між тими чи іншими рішеннями.
Крім цього, фахівці нашої компанії мають великий досвід податкового супроводу та широку практику спілкування з податковими органами. Ми проконтролюємо, щоб Ваші права не порушувалися, а органи, що перевіряють не перевищували своїх повноважень.

Переваги бухгалтерської фірми «Зроблено»

Ми чудово розуміємо потреби бізнесу і ті проблеми, з якими він стикається, тому пропонуємо системні консалтингові та аутсорсингові послуги, щоб швидко і якісно розв’язувати правові питання, здійснювати бухгалтерський та податковий облік таким чином, щоб він був добре організованим і мав оптимізовану структуру.
Користуючись нашими бухгалтерськими послугами, Ви можете розраховувати на наш досвід, високий професіоналізм наших фахівців і якість виконання роботи.
Ціна бухгалтерських послуг в Україні, наданих таким способом, невисока і залежить від того, що саме Ви чекаєте від професіонала.

автор
Владислав