Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерські послуги

01.09.2020
0 коментарів

Спосіб ведення бухгалтерського та податкового обліку через надання віддалених бухгалтерських послуг компаніями стає все більш популярним і затребуваним для бізнесу. І для цього є певні об’єктивні причини.

Так, за допомогою ведення бухгалтерії компанії «Зроблено», бізнес отримує професійне якісне обслуговування, своєчасне виконання функцій, при цьому витрати на такий вид послуг бухгалтера виявляються помітно нижчими, порівняно з процесом найму штатного фахівця, обслуговування його робочого місця, передоплатою спеціалізованих видань та інших супроводжуючих витрат.
При названому вигляді бухгалтерського обслуговування Ваш бізнес оплачує тільки виконання конкретних операцій.

Які бухгалтерські послуги пропонує наша компанія

Сервіс «Зроблено» пропонує професійні бухгалтерські послуги в Україні. Незалежно від розміру Вашого бізнесу, ми гарантуємо високу якість обслуговування, своєчасність виконання бухгалтерських функцій, а також повну конфіденційність обліку. Звернувшись до нас, Ви отримаєте максимально професійні послуги бухгалтера в Україні.
Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, адаптуємо наші пропозиції відповідно до потреб Вашого бізнесу. Команда фахівців сервісу «Зроблено» здатна забезпечити комплексний підхід у бухгалтерському обслуговуванні, надавати консультації з різних юридичних питань, а також працювати з окремими напрямками.

До них відносяться:

 • податковий консалтинг;
 • кадровий облік;
  діловодство;
 • систематизація і сортування документації;
 • ведення звітів, складання різних документів.

 

Особливості послуг бухгалтера, що надаються сервісом «Зроблено»

Якщо Ваша компанія з якихось причин втратила бухгалтера, Ви можете не переживати, терміново розшукуючи йому заміну, а отримати повний супровід від наших фахівців.

До Ваших послуг:

 • бухгалтер на первинну документацію;
 • бухгалтер на ФОП;
 • фахівець з нарахування заробітної плати;
 • головний бухгалтер;
 • фахівець із супроводу податкових перевірок.

Наприклад, якщо у вас є штат бухгалтерів, але при цьому немає співробітника, який би здійснював контрольні функції, ми забезпечимо повний аналіз, оцінку, контроль і допоможемо в розробці стандартів і оптимізації процесів в бухгалтерську службу.
Фахівці нашої компанії зроблять експрес-аналіз поточного стану обліку Вашої компанії, допоможуть правильно організувати постановку управлінського обліку, нададуть вам кваліфіковану допомогу у виборі необхідного програмного продукту і роз’яснять відмінності між тими чи іншими рішеннями.
Крім цього, фахівці нашої компанії мають великий досвід податкового супроводу та широку практику спілкування з податковими органами. Ми проконтролюємо, щоб Ваші права не порушувалися, а органи, що перевіряють не перевищували своїх повноважень.

Переваги бухгалтерської фірми «Зроблено»

Ми чудово розуміємо потреби бізнесу і ті проблеми, з якими він стикається, тому пропонуємо системні консалтингові та аутсорсингові послуги, щоб швидко і якісно розв’язувати правові питання, здійснювати бухгалтерський та податковий облік таким чином, щоб він був добре організованим і мав оптимізовану структуру.
Користуючись нашими бухгалтерськими послугами, Ви можете розраховувати на наш досвід, високий професіоналізм наших фахівців і якість виконання роботи.
Ціна бухгалтерських послуг в Україні, наданих таким способом, невисока і залежить від того, що саме Ви чекаєте від професіонала.

автор
Владислав