Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерські послуги в Чернігові

14.05.2020
0 коментарів

Ефективним вирішенням для оптимізації господарської діяльності будь-якого типу бізнесу є переклад бухгалтерського, податкового та кадрового обліку в аутсорсинг.

Для ведення даних видів обліку обов’язково потрібно бухгалтер для ФОП у Чернігові, але приймати в штат фахівця для дрібного підприємця буде не найоптимальнішим рішенням. Навіть для юридичних осіб (ТОВ, ПП, ЗАТ) не завжди розумно створювати всередині підприємства підрозділ бухгалтерії. Наша компанія пропонує бухгалтерські послуги в Чернігові на віддаленій основі. Наші фахівці повністю візьмуть на себе зобов’язання суб’єкта господарювання в даному напрямку на постійній основі.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR30

Які послуги бухгалтера в Чернігові ми надаємо?

Кожному підприємству і приватному підприємцю у Чернігові, потрібен, як мінімум, бухгалтер на первинну документацію. Багато залучають фахівців з боку на тимчасовій основі. Така практика несе безліч ризиків. Ви не можете бути впевнені у кваліфікації такого бухгалтера, його досвідченості, чесності та добропорядності. До того ж він у будь-який момент може довго не виходити на зв’язок або повністю відмовитися від співпраці в самий невідповідний момент. Тому набагато розумніше замовити регулярне бухгалтерське обслуговування у надійної аутсорсингової компанії у Чернігові.

Наша компанія пропонує комплексні послуги бухгалтера в Чернігові на найвищому професійному рівні:

  • бухгалтерський і податковий облік;
  • оформлення податкових звітів;
  • створення необхідних платіжних доручень;
  • розробка в електронних системах обліку видаткових документів;
  • проходження перевірок та інші форми взаємодії з державними контролюючими органами;
  • адміністрування ПДВ;
  • щоденна цілодобова підтримка;
  • консультації експертів;
  • кадровий супровід;
  • допомогу у вирішенні юридичних питань.Бухгалтерские услуги Чернигов

Бухгалтерські послуги Чернігів: вартість

Якщо вам потрібен професійний бухгалтер у Чернігові, ви можете скористатися послугами наших фахівців. Вартість розраховується залежно від пакета послуг, наявності додаткового сервісу, системи оподаткування, організаційної форми підприємства.

Бухгалтерське обслуговування у Чернігові обійдеться вам дешевше, ніж утримання в штаті фахівців різної спеціалізації. Ми будемо не тільки вести первинний облік, але і виконаємо кадрове обслуговування. Наші працівники проведуть нарахування зарплат, розрахунок відпускних, лікарняних, відрядних виплат. Вартість кадрового обліку буде залежати від кількості працівників.

автор
Владислав