Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерські послуги Івано-Франківськ

15.05.2020
0 коментарів

Грамотна бухгалтерія – запорука успішного розвитку компанії. Часто багато компаній або приватні підприємці розуміють, що тримати в штаті фахівців не варто. Правильне рішення в такій ситуації – звернутися за наданням бухгалтерської послуги в Івано-Франківську в аутсорсингову компанію, яка заслужила довіру і репутацію.

Віддалений фахівець повністю візьме на себе зобов’язання, пов’язані з веденням облікових, фінансових справ. Це супровід 1С та високий рівень професіоналізму. Директора отримують можливість повністю зосередитися на бізнесі, довіривши особистому асистенту вирішення важливих завдань і взаємодію з контролюючими органами.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR14

Чому варто вибрати наші послуги бухгалтера в Івано-Франківську

Незалежно від того, яка форма організації, система оподаткування, всі підприємства зобов’язані подавати звітний документ в податкову службу в установлені законодавством терміни. Вимога стосується кожного процесу ведення податкових обліків. Щоб не виникло помилок, неточностей в документах, все більша кількість приватних підприємців користуються бухгалтерським обслуговуванням в Івано-Франківську, звертаючись в нашу компанію.

Це комплексне обслуговування на високому рівні. Послуги бухгалтера в Івано-Франківську включають такі види робіт:

 • повне ведення бухобліку;
 • грамотну, своєчасну, правильно складену здачу звітностей;
 • детальну консультацію з фінансових, податкових питань;
 • допомога в оптимізації бізнес-процесу;
 • юридичний супровід кожної угоди;
 • розробку нових способів оптимізації, спільно з командою економістів, юристів;
 • реалізацію продуманих функціонуючих схем для бізнес-ідей будь-якої складності;
 • відновлення бухгалтерських звітів;
 • складання та подання документів до податкових органів;
 • обробку первинного, кадрового пакету документації, платіжок, виписок фінансових організацій;
 • нарахування податку, заробітної плати.

Для всіх клієнтів, які замовили послуги бухгалтера на первинну документацію в Івано-Франківську, розробляються покрокові алгоритми з докладним описом. Що дозволить досягти очікуваного результату. Особистий асистент працює за договором, конфіденційно.

Бухгалтерські послуги в Івано-Франківську – вартість

Вартість послуги з бухгалтерського обслуговування розраховується індивідуально. Безпосередньо залежить від місячного обороту компаній, кількості залучених в роботі фахівців. Для уточнення вартості роботи бухгалтера для ФОП в Івано-Франківську, докладної консультації, телефонуйте за вказаними телефонами або заповніть форму-заявку. Гарантуємо оперативне виконання робіт і високий професіоналізм.

автор
Владислав