Замовити дзвінок
Дякую за звернення
Очікуйте дзвінка

Передзвонимо якомога швидше та обговоримо деталі

Бухгалтерські послуги Харків

14.05.2020
0 коментарів

Сьогодні багато суб’єктів господарювання вибирають зручний і вигідний спосіб ведення бухгалтерії – віддалене супровід. При цьому
замовник отримує комплексне бухгалтерське і податкове обслуговування за
розумні гроші. Наша компанія надає якісні професійні бухгалтерські послуги в Харкові.

Сьогодні багато суб’єктів господарювання вибирають зручний і вигідний спосіб ведення бухгалтерії – віддалений супровід(бухгалтерський аутсорсинг в Харкові). При цьому замовник отримує комплексне бухгалтерське і податкове обслуговування за розумні гроші. Наша компанія надає якісні професійні бухгалтерські послуги в Харкові. 

Для деяких невеликих і середніх підприємств буває не раціонально тримати в штаті декількох бухгалтерів різної спеціалізації. Часто фінансово розумніше передати ці послуги на аутсорс. Також найманий бухгалтер для ФОП Харків не потрібен на постійній основі, але обійтися без його допомоги неможливо.

https://youtu.be/3_S3YkwvxR32

Які послуги бухгалтера у Харкові ми надаємо?

Якщо вам потрібен бухгалтер на первинну документацію в Харкові, то наша компанія може взяти на себе такі зобов’язання. У нас працюють досвідчені кваліфіковані співробітники з економічною освітою. Ми однаково успішно працюємо як з ТОВ, так і з ФОП.

Наші фахівці нададуть такі послуги бухгалтера у Харкові:

 • податковий і бухгалтерський облік;
 • створення платіжних доручень на податки;
 • взаємодія з контролюючими органами від імені клієнта;
 • подача податкових звітностей;
 • робота в 1С з видачею видаткових документів;
 • адміністрування ПДВ і акцизу;
 • консультації від висококваліфікованих бухгалтерів;
 • ведення архіву первинної документації;
 • обслуговування торговельної діяльності, підприємства, будівництва;
 • цілодобова підтримка;
 • відвідування офісу клієнта.Бухгалтерські послуги Харків

Вартість на бухгалтерські послуги Харків

Наша компанія надає бухгалтерське обслуговування в Харкові на абонентській основі. Ми укладаємо договір на певний період з чітким визначенням переліку послуг, термінів надання документації, списку відповідальних осіб з боку замовника і нашої компанії. Тому вартість нашої роботи буде залежати в першу чергу від повноти покладених обов’язків. При цьому, яким би пакетом послуг ви не скористалися, наша компанія запропонує найбільш привабливу ціну на ринку.

Аутсорсинговий бухгалтер у Харкові допоможе керівникам підприємств і приватним підприємцям повністю зняти з себе обов’язки з ведення бухгалтерського та податкового обліку. Тисячі клієнтів залишилися задоволені високим рівнем нашого сервісу. Наразі у нас на обслуговуванні перебуває понад 70 підприємств і приватних осіб. Ми використовуємо сучасне програмне забезпечення та обладнання. Клієнту гарантується принципове дотримання термінів, повна конфіденційність та високий рівень відповідальності з нашого боку.

автор
Владислав